SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CITRO i PIRO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
A jak ja mam trening o 9 rano, to brac citro rano przed treningiem, wstaje ok 7;30 ?

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Proponowałbym pozostac przy porcji monohydratu po treningu, natomiast Citro tylko przed snem

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
A ja proponowłbym mono i przed (30)minut i po treningu , citro wieczorem.




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Dziala?

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slawku ale przeciez do citro nie potrzbne sa transportery w postaci insuliny,poniewaz jest on bardziej stabilny.(przeciez tez o tym duzo dyskutowalismy )
A po trningu kreatyna wchlania sie bez udziala insulny :)



Jestem zawsze dostepny do odpowiedzi na gg 3756256
JESZCZE TU WROCE

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2003-12-10 15:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeśli chodzi mi o to żeby mieć jak najmniej masy a jak najwięcej siły wytrzymałości, kondycji szybkości to mam brać i monochydrant i piro w razem ??? i jeszcze dołożyć ryboze ???? czy to niezwiękrzy mi za bardzo masy ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug reklam to ryboza moze Ci troche zabardzo zwiekszyc mase (zarcik oczywiscie)
A tak na serio ryboza Ci nie bedzie potrzebna, bo wedlug wiekszosci na foroom i mnie dziala slabo.
Piro jak najbardziej mozesz brac przed snem w dawce 3-5g i monohydrat po treningu 5g.Jednak jezeli chcesz na cyklu kreatynowym malo wazyc, to zostan lepiej przy samym piro(ewentualnie z citro),bo monowodzian spowoduje naciaganie wody.
Po cyklu kreatynowym mozesz zarzucic jakis cykl z alc + tt + zma.
To wplynie niezle na twoja sile, wytrzymalosc i pomoze palic tluszcz.
Oczywiscie musisz miec treningi silowo szybkosciowe, wiec masa nie powinna zbytnio skoczyc :)
No i na koniec nie mozesz zapomniec o odpowiedniej diecie



Jestem zawsze dostepny do odpowiedzi na gg 3756256
JESZCZE TU WROCE

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2003-12-10 16:53:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHa... ale od samego początku miałem zamiar połączyć bo słyszałem że jest dobrze jeśli chodzi o mało masy a dużo siły szybkości i wytrzymałości, połączyć HMB z kreatyną i powiedcie mi jak mam to brać tylko dokładnie kiedy ile czasu przed i ile po jedzeniu itp :)

Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHa... ale od samego początku miałem zamiar połączyć bo słyszałem że jest dobrze jeśli chodzi o mało masy a dużo siły szybkości i wytrzymałości, połączyć HMB z kreatyną i powiedcie mi jak mam to brać tylko dokładnie kiedy ile czasu przed i ile po jedzeniu itp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Może byś coś więcej powiedział o sobie bo trudno odpowiedzieć czy dla Ciebie jest to dobre połączenie

Życie jest za krótkie by być małym.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy

Następny temat

Bialko i l-glutamina

WHEY premium