SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CITRO i PIRO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 936
BIG SOG

i poprosze wiecej artykulow typu naukowego - jak, gdzie i kiedy zachodza procesy w naszych mniesniach z wykorzystaniem suplementow.

Pozdrawiam,

Robert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sasza, gneralnie monohydrat kreatyny powinno się stsować nie dłużej, jak 4 tyg - dla tego jest ona tak pakowana. Z rybozą można brać ją dłużej - jakieś 8 tyg. Również dłużej mozna brać citro, a szczególnie piro - nawet do 12 tyg. Ale na ostateczne potwierdzenie tego wszyskiego jescze czekamy - badania trwają.

Stypek, monohydrat możesz stosować tylko po treningu, w dzień treningowy, bo mono jest najlepszy po treningu. W pozostałych przypadkach lepszy jest citro lub piro.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki panowie i po sogu..

E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam uwage do Sławka - jesli ktos jest na pierwszym cyklu kreatynowym to chyba naturalne zapasy rybozy wystarczą???
niesadzisz??? sam przeciez pisałes ze organiz mam naturalny zapas rybozy i jak sie bierze kreatyne to on sie wyczerpuje i w NASTĘPNYCH cylkach jest juz zamalo rybozy

czyzbys zapomnial swoich slow??


pozdrawiam


ps: jesli jeszcze niebyło rybozy kiedy zaczynalem cykl to teraz na jego koncowke niema chyab sensu dokupuwac

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sasza, napisałem, że monohydrat 4 tyg - chodzilo mi o maks 6 tyg - pomyliłem się.
Piotrek masz rację. Tylko dodatek rybozy umżliwiłby Ci pociągnięcie kuracji o dalsze 2-3 tyg. Ale może teraz faktycznie, odpuść - drugą kurację zacznij już z rybozą.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Odświeżam, bo citro i piro już w sprzedaży!!!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
do pana Ambroziaka\ mam zamiar zakupic piro +cytrynian bez mono czy mam oczekiwac efektów ,monowodzian "ciągnie " za dużo wody czuje efekt t.prolongatum a chodzi mi o czysty mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Rano cytrynian 5g (+ 5g rybozy).
5g mono z 5 g rybozy po treningu i będzie ok.
Przed snem piro (+ 5g rybozy).

Mam pytanie do Sławka.

Z tego co przeczytałem wynika, że pirognian, cytrynian podziała na tych na których nie działał monochydrat kreatyny.
W związku z tym jak na kogoś nie działał mono to nie ma go kupować ?

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Pac, citro i piro powinny być generalnie skuteczniejsze od mono, zgodnie z badaniami zaprezentowanymi przez producentów tych substancji. Myślę, że mimo wszystko powinieneś spróbować...! Szczególnie zestawienia - mono (po treningu) z citro lub piro (przed snem).

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Temat mono, piro i citro trochę przypomina mi zagadnienie węglowdanów. Tak sobie myśle i wydaje mi sie, że dla lepszego zrozumienia różnic w ich działaniu można by było pokusić takim porównaniem

mono - jest dobry po treningu, gdyż umozliwia skuteczniejszą kompensacje kreatyny w mieśniach. Czyli mniej wiecej tak jak cukry proste
piro i citro - umozliwiają stopniowe gospodarowanie kreatyną - są wiec skuteczne w godzinach rannych i wieczornych - tak więc przypomina to mniej więcej cukry zlożone.

Czyli citro i piro są jakby w swoim działaniu podobne do weglowodanów złożonych

Oczywiście jest to tylko małe porównanie dla lepszego zapamiętania. Proszę nie wyciągać z tego żadnych wniosków !

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy

Następny temat

Bialko i l-glutamina

WHEY premium