SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono+citro+piro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5336
czy można:
rano 6kaps citro+2kaps piro
po południu 5g mono
i tak przez 40dni
Pytam ponieważ zostało mi 100kaps piro i 200tabl. kreatyny 1000 dokupiłbym citro i gainerka i może bcaa.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 6008 Wiek 10 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38251
dieta ?

widze po profilu ze kreatyna zbyt wczesnie...a piro to wogole pomylka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5336
dieta to już jest od dawna,
z kretki pierwszy cykl to już mam za sobą,
a nie mam co z tym zrobić, a czekać nie będe aż mi się to przeterminuje, wystawie to na targowisku ale jeśli tego nikt nie weźmie to sam to zjem i pytam czy można w wyżej wymieniony sposób.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16169
JA STOSOWALEM TAK:RANO 6 KAPSOW CITRO+RYBOZA,PO TRENINGU 5G MONO I RYBOZA,NA NOC 6 KAPSOW PIRO.MIALEM DIETE,I INNE ODRZYWKI.SILA MI POSZLA O 9 KILO NA LAWCE,MASA 0O 3-4KG,ALE NIE BYLO TEGO PO MNIE WIDAC.

ALE ZALOJE,ZE BRALEM TAKI ZESTAW,BO TO BYL MOJ 1 ZESTAW I CHYBA ZA WCZESNIE.PEWNIE JAK BYM GO TERAZ WZIOL BYLO BY GITES.NIE MOGE TWOJEGO PROFILU ZOBACZYC,COS MAM Z KOMPEM.ALE JAK KOLEGA WYZEJ MOWI,ZE ZA WCZYSNIE TO LEPIEJ GO POSLUCHAJ.SUPLE NA POCZATEK TO GLUPOTA.DOBRA DIETA I TRENING ZROBIA SWOJE NA POCZATKU.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterole

Następny temat

PYTANIE DO SPECJALISTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fruzelina