SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CITRO i PIRO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
pewnie masz racje i tak nalezy brac gainera czy Carbo
jednak jesli jestes na cyklu kreatynowym te zalozenia nalezy zmienic jesli chcesz stosowac gainera- kreatyne tuz po treningu a gainera dopiero jak kreatyna sie wchlonie czyli po okolo 30 minutach gdyz brany bezposrednio z kreatyna utrudnia jej wchlanianie

mozesz kupic carbo i wtedy nie ma problemu aby pic je razem z kreatyna

jednak gainer , jak juz napisalem, ma wiele innych substancji ktore wchlanianie kretki utrudniaja co nie jest wskazane

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Eeee tam wiele innych..........po prostu białko

masacra najlepiej weź kreatyne od razu po skończeniu treningu, gainera ok 20 min po i będzie OK

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26251
Tak czytam i czytam od 1 do 43 strony :) i jednak zapytam :D cwicze 3 razy w tygodniu zazwyczaj okolo 16, 18 godziny. Po treningu mono. Citro brac rano ? czy moze przed snem okolo 22,23 :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
tak- jesli mono ierzesz po treningu to citro rano najlepiej

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316


SŁAWKU CZY MOZESZ ODPOWIEDZIEC MI NA MOJE PODPUNKTY. CYKL KREATYNOWY ZACZYNAM W PONIEDZIAŁEK WIEC JAK SAM WIDZISZ CZAS MNIE GONI. BEDE WDZIĘCZNY ZA PEŁNĄ I WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ. DZIĘKI POZDRAWIAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
CO MYSLICIE O STOSOWANIU JEDNOCZESNIE 3 SUPLI TAKICH JAK - HMB-4G, TRIBUSTERON 90- 2 KAPSY, L-GLUTAMINA - 9G. ZAMIERZAM TO ZAŁADOWAC PO CYKLU KREATYNOWYM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
HMB i Gluta OK
Triba nieco mało
na Twoją wagę 3-4 kaps dziennie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
SPOKO WIĘC ZAPODAM 3 KAPSY NA NOC I POWINNO BYC OK.AKURAT WYSTARCZY NA 40 DNI.MYSLE ZE TAKIE ZESTAWIENIE TYCH 3 SUPLI POWINNO JESZCZE COS KOPNĄĆ PO TYM CYLKU Z KREDEK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Bedzie dobrze
HMB w sumie dałbym do cyklu z kreatyny i ciągnął dłużej po - min 3/4 miechy

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mascra - dopiero teraz mam trochę więcej czasu.

Co do ilości ćwiczeń aerobowych, to lepiej napisz do Głuchego, bo ja nie mam doświadczenia, co do metodyki treningowej.
Jeżeli boisz się o przyrost tkanki tłuszczowej, to gainery pij tylko po treningu, bo w tym okresie węgle ciągnięte są do mięśni, a nie do tkanki tłuszczowej.
Kreatynę możesz brać łącznie z gainerem. Ta nieiwelka porcja białka nie powinna upośledzić jej wchłaniania.
Karnitynę można stosować w jednorazowej dawce dobowej, bo jej okres eliminacji wynosi ponad 30 godz.
Karnitynę powinno się brać systematycznie, tak jak witaminy. Np. przez 3 mies. dużą dawkę (ok. 2 g), a potem dawkę podtrzymującą (600 mg).

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy

Następny temat

Bialko i l-glutamina

WHEY premium