SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CITRO i PIRO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Oczywiście że można - pytasz pewnie w kontekście niektórych doniesień o tym że przy kreatynie nie można pić kawy bo zmniejsza ona efektywnoąść suplementacji - to dzieje się tylko przy większych ilościach spożywanej kawy - 1-2 dziennie nie zaszkodzą

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Mozna pic, ale zachowaj conajmniej 60 min przerwe miedzy kawa a dawka kreatyny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
nalezy jeszcze po kawie wypic duze ilosci wody, kofeina odwadnia, trzeba uzupelnic wode

Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2004-03-04 18:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6658
Aha czyli wszystko po staremu,myslałem że może przy Cito są jakieś nowe rewelacje.THX. Niech moc będzie z Wami!

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8136
Z góry przepraszam jeżeli spytam się o coś na co jest odpowiedź ale nie chciało mi się czytać całego postu
Więc pytanie jest do autora postu. Na początku napisałeś że: "Pirogronian odtłuszcza w ten sposób, że hamuje glikolizę w komórkach tłuszczowych, co z kolei hamuje powstawanie fosfoglicerolu - substancji magazynującej tłuszcz zapasowy." jeżeli hamuję glikolizę tzn. że nie powstaje mleczan który wejdzie w cykl Krebsa dalej w łańcuch oddechowy i nie wytwożą się cząsteczki ATP, co oznacza brak energii (chyba że to pirogronian kreatyny przechodzi w mleczan?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie tutaj chodzi bardziej o zamiany w fosfoglicerol, tylko ze odpobywa sie to takze na drodze przemian glikolizy.
Sama ta rekcja jest bardzo wazna poniewaz uzupełnia niedobór energii oraz otrzymuje szereg ważnych metabolitów, zużywanych w innych reakcjach.

Po za tym cykl glikolizy polega wlasnie na powstawaniu pirogronianu i to on jest odpowiedzialny za wszystkie dalsze procesy.
Jesli dostarczymy juz pirogronian, to nie ma potrzeby zamieniac go w tej reakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
DO PANA SŁAWKA A.
PANIE SŁAWKU BARDZO PROSZE PANA O POMOC W ZASTOSOWANIU KREATYNY MICRO W KAPS.,HMB W KAPS.,KREATYNY PYRUVATE LUB CITRATE (KTÓRA JEST LEPSZA????) I D-RYBOZY.BARDZO MI ZALEZY NA PANA FACHOWEJ PORADZIE JAK TO ZASTOSOWAĆ DLA OSIĄGNIĘCIA JAK NAJLEPSZEJ MASY I RZEŹBY.CHODZI MI TUTAJ O DAWKOWANIE,DLUGOŚĆ STOSOWANIA.POPROSTU WSZYSTKIE INFORMACJE KTÓRE POZWOLĄ MI NA MAX. WYKOŻYSTANIE W/W SUPLEMENTÓW. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
jezeli chcesz uzyskac odpowiedz to powiedz cos o sobie, ile cwiczysz, ile masz la, czy miales jooz jakies cykle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
MAM 29 LAT, MAM ROK PRZERWY W CWICZENIACH I ZAMIERZAM ZNÓW ZACZĄĆ. WAZE 92 KG. SPADŁEM 12 KG. ĆWICZE TAK OGÓLNIE OD 1991 ROKU. ALE ROZNE SPRAWY ZYCIOWE SPRAWIŁY ZE MUSIAŁEM ZROBIC PRZERWE I STRACIŁEM DUZO MASY ACZ NIE DO KOŃCA. WCZESNIEJ STOSOWAŁEM TYLKO MONOHYDRAT MICRO. TAK ZE NIE STOSOWAŁEM ZADNYCH ODŻYWEK ANI SUPLEMENTÓW PRZEZ TEN OKRES.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
nie jestem Sławek, ale odradze Ci teraz kreatyny.
W tym momencie najlepszym suplementem dla Ciebie byloby HMB, po powrocie do treningoow dziala bardzo dobrze.

Diete pewnie masz jak cwiczysz jooz tyle czasu ?

Mozesz dokoopic teraz odzywki, by uzoopelnic i wzbogacic diete, antykataboliki roowniez sie sprzydadzą, tutaj polecam tauryne, tania i skuteczna, na kreatyne jeszcze poczekaj az wroocisz do formy, wtedy ją uzyj.

Oczywiscie preparat witaminowo mineralny tez wez obowiązkowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy

Następny temat

Bialko i l-glutamina

WHEY premium