SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CITRO i PIRO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
sasha; o ile glukoza po treningu do kreatyny może mieć jeszcze jakieś uzasadnienie, to przed spaniem niestety nie bardzo widzelogiczność. W dni nietreningowe zamiast mono rano proponuje citro. Mono proponuje tylko po treningu.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Duza róznica będzie pomiedzy ryboza a glukozą??

PZDRAWIAM. MrBUBU

Jezeli masz komórke. Mam prośbe: Jak masz ochote to wejdz na http://www.mobileclub.pl i zarejstruj sie, wpisz na początku rejestracji, ze polecilem Cie ja "mrbubu"(bez""), dostaje za to 50 punktow, a ty za rejestracje 100, tez mozesz zbierac punkty, jak uzbierzesz 1000 punktow to masz +50 zl doladowanie do komorki. Nie zapomnij o wpisaniu mrbubu na początku rejestracji.

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.. i jeszce jedno pytanko, czy mozna oprzec cykl tylko na citro i lepiej by to na masie wyszlo niz sama mono ?

(thx za odp)

E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Ryboza i glukoza to zupelnie coś innego. glukoza jest przede wszystkim cukrem energetycznym, zaś ryboza cukrem strukturalnym nukleotydów, niezbędnych do syntezy białek. Nie można tego porównywać.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1327
chciałbym zapytać ile tego wszystkiego należy nabyć do przeprowadzenia optymalnego cyklu opartego na mono, piro i rybozie, bo już centralnie się z tym wszystkim zamotałem


Pozdrawiam Grzesiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Mono - 5g po treningu
Ryboza 3-5g po treningu
Citro - rano 3g
Piro - wieczorem 3g

Musisz to sobie obliczyć

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponawiam pytanie:
"no i mam pytanie co do mono wedlug moich obliczen to co mam powinno mi starczyc na 6 tygodni a ja jestem juz w trakcie 4 i jakos niewidze zeby kreatyna w opakowaniu miala sie ku koncowi - prawdopodobnie bralem zamale dawki, w zwiazku ztym jechac na tak odmierzanych dawkach jak dotychczas do 6tygodni, a reszte zostawic na kiedy indziej/zwiększyc drastycznie dawki i dojechac do tych 6tygodni/jakies inne rozwiązanie??? "

pozdrawiam


Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
P.Szukala ok, tak jak pan powyzej napisal, tylkojeszce pytanie ile mozna na takim czyms jechac? bo jak np. kupie kazda kreatyna to srednio wyjdzie ze wszytskie mi sie skoncza jakos po 40 dniach ( tak na oko)

E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Piotrek, nie wiem, jak to obliczałeś - powinno wyjśc ok. Zostań lepiej przy dawce dotąd stosowanej.
Nie kitujcie w siebie tej glukozy - luknijcie we wcześniejsze tematy - sprawa była wielokrotnie dyskutowana.
Luc, to chyba do Ciebie, bo się pogubiłem - możesz stosować tak, jak napisałeś, ale generalnie to najlepiej: po treningu mono + ryboza, a w dni beztreningowe - citro lub piro + ryboza.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
a ja mam jeszcze takie pytanie: jak obecnie biore kreatyne biore ja bez fazy ladowania po 5 g rano naczczo i 5 g po treningu, w dni bez treningowe w podobnych porach. chcialbym sobie do tego dokupic piro. to jak go wplesc w to co biore?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy

Następny temat

Bialko i l-glutamina

WHEY premium