SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CITRO i PIRO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
MIAŁEM NA MYSLI TO ZE HMB I GLUTAMINE BEDE BRAŁ OK 80 DNI A TEGO TRIBULUSA 90 TYLKO 40 DNI Z TEGO WZGLĘDU ZE TU GDZIE JESTEM NIGDZIE NIE MOZNA DOSTAC TRIBULUSA PÓKI CO.MOŻE ZA JAKIŚ CZAS BĘDZIE TO MOŻLIWE.ALE POSZUKAM W APTEKACH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
SŁAWKU CO TY NA TO? A MIANOWICIE ZARAZ PO TRENINGU ŁYKAM MONO Z SOKIEM A 30 MIN DOPIERO GAINER 100 G,WOLE JEDNAK ZACHOWAĆ TEN BEZPIECZNY ODSTĘP CZASU.NIE WIEM CZY TO DOBRE ROZWIĄZANIE. A DRUGA SPRAWA TO CZY WIECZORNĄ DAWKĘ PIRO BRAĆ 30 MIN PRZED ODŻYWKĄ BIAŁKOWĄ CZY 30 MIN PO ODŻYWCE??? OTO JEST PYTANIE.AHA JAK BRAĆ L-KARNITYNĘ W DNI BEZ TRENINGU? I JAKĄ DAWKĘ? BO NARAZIE 30 MIN PRZED TRENINGIEM BIORE CAŁA DAWKĘ TJ 2G, NATOMIAST W DNI BEZ TRENINGU 1G RANO NA CZCZO Z CITRO A POTEM PRZED SNEM 1G Z PIRO OCZYWIŚCIE NA CZCZO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316


CHCIAŁBYM RÓWNIEŻ SPYTAĆ JAK WRESZCIE BRAĆ TO HMB? WIEM, PISZE ABY BRAC 3 - 3,5 GR DZIENNIE W 3 LUB 4 RÓWNYCH DAWKACH. SPOKO, WAŻE 100 KG JEDNI MÓWIĄ ŻE 3 GR TO DOBRA DAWKA ALE INNI MÓWIĄ TO ZA MAŁO I SUGERUJĄ 3,5 -4 GR,TEZ SPOKO TYLKO ŻE NIEKTÓRE CIEKAWE CZASOPISMA PISZĄ ŻE 4 GR I WIĘCEJ TEGO CUDOWNEGO SPECYFIKU TO ZDECYDOWANIE ZA DUŻO BO ORGANIZM I TAK NADMIAR WYDALI WIEC PO CO TRACIĆ KASĘ NIEPOTRZEBNIE.NO I JAK MOŻNA PODZIELIĆ DZIENNĄ DAWKĘ NP.3,5 GR NA 3 RÓWNE CZĘŚCI (JEDNA KAPS. TO 500 MG.)???? MYŚLAŁEM ŻEBY BRAĆ 1 GR RANO NA CZCZO, 1 GR PRZED OBIADEM 30 MIN NA CZCZO, 1 GR PO TRENINGU, 1 GR NA NOC. ALE TO JUŻ 4 GR I NIE WIEM CZY TO NIE ZA DUŻO. JAK TO RÓWNIEŻ STOSOWAĆ W DNI WOLNE OD TRENINGU??? KIEDY JE PRZYJMOWAĆ I CZY TEŻ W DAWCE 4 GR O 4 PORACH. TOTALNY BAŁAGAN...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
1 kapsulka to 500 mg HMB
bierz tak
treningowe
rano na czczo 2 kapsulki
po treningu lub przed 2 kapsulki
na noc 2 kapsulki
nietreningowe
rano 2 kapsulki
przed obiadem 2 kapsulki
na noc 2 kapsulki

jesli masz mozliwosci to mozesz brac w treningowe przed i po treningu
wydaje mi sie ze tak jest ok i wszystkiego starczy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316


SPOKO ALE CZY MOŻNA TAK DAWKOWAĆ??? DZIEŃ TRENINGU BRAĆ 4 GR A W DZIEŃ BEZ TRENINGOWY TYLKO 3 GR???? CZY JESTES TEGO CAŁKOWICIE PEWNY?????? SŁYSZAŁEM ŻE DZIENNA DAWKA POWINNA BYĆ STALE TAKA SAMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
pierwsze slysze z ta dawka
jesli stosujesz HMB regularnie to to nie robi wiekszej roznicy
jesli nie jestes co do tego przekonany to spokojnie bierz w treningowe 3 gramy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
CZYLI MÓWISZ ŻE SPOKOJNIE MOGE ŁYKAĆ 4 GR W DNI TRENINGOWE A 3 GR W DNI BEZ. TAK???? CZY PO 4 GR CAŁY CZAS???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
możesz brać 4g cały czas lub 4g w treningowe i 3 g w nietreningowe - wszystko się wchłonie

ja bym zaczął od opcji 4/3g a potem ew zwiększył do 4g codziennie jeśli będziesz czuł taką potrzebe

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nic dodac nic ujac
jesli tylko pozwalaja Ci na to finanse to bierz 4 gramy HMB

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316


CZEŚĆ WITAM WSZYSTKICH.
KIEDYŚ KILKU SPOKO LUDZI POMOGŁO MI UŁOŻYĆ CYKL KREATYNOWY.JESTEM JUŻ W JEGO POŁOWIE I MUSZE WAM POWIEDZIEĆ ŻE TO NAPRAWDE WYBUCHOWA MIESZANKA.NA POCZĄTKU KAŻDĄ DAWKĘ KREATYNY POPIJAŁEM TYLKO SOKIEM,NIE POWIEM BO SZŁO,ALE GDY DO TEGO SOKU DORZUCIŁEM DEXTRO JUICE OLIMPU...-LUDZISKA TOTALNY SZOK.EFEKT KILKAKROTNIE LEPSZY.JESTEM DOPIERO W POŁOWIE A EFEKT JEST TAKI ŻE KOLESIE PRÓBUJĄ MI WMÓWIĆ ŻE BIORE SZPRYCE I TO JAKĄŚ DOBRĄ BO ZA SZYBKO WIDAĆ EFEKTY.TERAZ ZA 3 DNI ZAMIERZAM DORZUCIĆ JESZCZE DO TEGO DEXTRO D-RYBOZE.POWINNO BYĆ LEPIEJ.WAŻE PONAD 101 KG PRZY WZROSCIE 183 CM.PO KREDCE ZAMIERZAM WRZUCIĆ HMB + TT 90 + GLUTAMINE.MYŚLE,ŻE MOŻE ZNOWU COŚ PÓJDZIE.JAK SĄDZICIE??????????

A CO GLUTAMINY TO ZAPYTANIE.JAK JĄ BRAĆ? CHODZI MI O DAWKĘ I PORY PRZYJMOWANIA. MAM 400 GR DOBREJ AMERYKAŃSKIEJ - MOŻE WYSTARCZY???
DZIĘKI POZDRAWIAM I NICH MASA BĘDZIE Z WAMI...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy

Następny temat

Bialko i l-glutamina

WHEY premium