SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Może i tak, ale pamiętaj, że każdy jest inny, inaczej reaguje. To co na forum czytasz to są osobiste doświadczenia i sugestie.
A nie ma innego wyjścia jak tylko się samemu przekonać co na mnie działa. A do tego potrzeba czasu.
Moja rada: nie za bardzo się wkręcać, bo się wypalisz za szybko.
Baw się tym.

Mi naprawdę sprawiało radość jak widziałem zmiany.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Mało casu kruca bomba, mało casu

Brakuje mi czasu na codzienne relacje, ale…
Idzie dobrze, szczególnie dieta, co cieszy mnie najbardziej, okazało się, że przygotowywanie sobie wieczorem tych prostych posiłków nie jest takie znowu skomplikowane i czasochłonne, jak mi się zawsze wydawało, kurczaka gotuje , griluje na kilka dni, zawsze mam awaryjna puszkę tuńczyka zamiast, do tego olej, pekińska, papryka, ogórek, groszek zielony, szczypiorek, pomerdać, w pojemniki i gotowe. Omleta na rano też przygotowuje wieczorem, miksując z jabłkiem i cynamonem, albo zamiast jabłka biorę ze sobą 2 szt. Kiwi.

Wieczorny twaróg to lekka zmora…
Łycha oleju wypita soute już nie stanowi problemu, a twaróg miksuje z woda łyżeczka słodziku i łyżeczką kakao – nie wiem czy nie popełniam jakiegoś strasznego błędu żywieniowego, mam nadzieje że nie

Znowu coś kombinuje z treningiem… może by zmniejszyć ilośc powtórzeń i zwiększyć ciężary, bo machanie po 15 razy na średnim obciążeniu zasugerował mi „trener” z siłowni, chociaz przed sugestią robiłam 10-12 pow. z większymi obciążeniami.

Chyba za dużo myśle….ale też robie nie mało, pewnie nie ma treningu idealnego.
Im więcej czytam , tym większy *******nik robi mi się w głowie, ale myśle też że jeśli sa efekty, trzeba po prostu robić swoje. Po niedzieli miesięczne podsumowanie.
Co jest fajne, …że czuje się nabuzowana energią.
Aaaaaaaa, no i od zeszłej środy zaczełam robić takie niby interwały, żeby na cardio 60 min nie spędzać.
1 min – szybki marsz
1 min – spokojny trucht
1 min – w miarę szybki bieg
I tak przez 20 minut

Po sugestiach tutaj i po kolejnych przeczytanych postach, wykombinowałam sobie ze ułoże sobie trening uwzględniający
2 x tyg trening siłowy na duże grupy mięśniowe (KL + PL) (NOGI + brzuch)
2 x tyg trening obwodowy (wyczaiłam dwa dni mniejszego ruchu na siłowni i pore w której można dopchać się do stanowisk w miarę szybko) pierwsza próba była w niedzielę, i fakt poprzednie obwodowe robiłam źle…po tym nie mogłam uspokoić serducha

Jestem pod ogromnym wrażeniem EKSPERYMENTU 4 – jak ludzie ciężko pracują to szczęka opada. Po cichu i w solidarności jajników kibicuje pani CzarnaMara.

A u mnie był wczoraj dzień Klatka +Plecy

1. gryf z wyciągu górnego do karku 3*15
2. waski nachwyt do klatki z wyciągu górnego siedząc 4*15
3. maszyna imitująca wiosłowanie sztangą 3*15
5. wiosłowanie sztangielką w podporze 3*15*7 kg na każda rękę
6. wznosy z opadu 4*15x 10 kg

7. wyciskanie na płaskiej (sama sztanga 20 kg) 4*15
8. rozpiętki na skosie 3*15 x 5 kg
9. pullover (na ławce w poprzek)– 4x15 x 5 kg (patrzyli się jak na wariatkę, to ćwiczenie, z wiszącym w powietrzu tyłkiem to obciach dla grubasa ? )
10. butterfly 4*15
11. brama ściąganie linek z góry - 4*20

Idę jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Jest dobrze

Ja twaróg odstawiam, wczoraj nie mogłam wytrzymać okropnego bólu kolan. Jak nie jadłam twarogu było wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Dzięki Koluszku za wizytę, na ciebie patrze juz jak na profesjonalistke, wykonałaś ogromną pracę, no i teraz ta masówka, fiu , fiu jak mówił wróbelek

A co do twarogu nie zaobserwowałam u siebie jakiś skutków ubocznych, czekam na białko, które idzie do mnie juz trzy tygodnie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/2.gif[/img] , jak nie przyjdzie dzisiaj to zadzwonie do tego sklepu i nastrasze że narobie im czarnego PR na SFD , jak nie przyjdzie dzisiaj to zadzwonie do tego sklepu i nastrasze że narobie im czarnego PR na SFD , jak nie przyjdzie dzisiaj to zadzwonie do tego sklepu i nastrasze że narobie im czarnego PR na SFD [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />D

Mnie bolało biodro, dlatego zrezygnowałam z biegania w terenie, chyba byłam za ciężka poprostu, pobrałam glukozamine, powoli pracuje na biezni i moze na wiosne znowu zrobie to 10 km na świeżym powietrzu, na razie walcze z interwałami

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Nie katuj się tak od razu. Rozpisz i wykonuj wszystko etapami. Tak szybciej i przyjemniej do czegoś dojdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zmniejsz ilosc powtorze, na tych 15stu to sie mozna zanudzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
no właśnie, wolę ciężej i mniej tylko działałam pod presją
lubię się skatować, ale przemyśle jeszcze raz swój trening i zrobie rozpiske.

lubie czuć ciężar ćwiczenia, machanie mnie nudzi, ale przez różne zabobony z lasu lepiej postrzegane

Zmieniony przez - barbella w dniu 2009-02-06 09:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
barbella ładnie ci idzie trening i dietkamierzyłas sie juz masz jakies pierwsze efekty?Hi,hi ja tez znapycham sie twarogami nieraz na nie patrzec nie moge ,ale wole je niz mięso Ja tez czekam na odzywke białkowa ,ale dopiero pare dni i mam nadzije ,ze nie bedzie tak długo szła.Widze ,ze lubimy podobny trening mniej powtorzen z wiekszym ciezaram.Życze dalszych sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Raport

Sobota i niedziela (dieta trzymana)…i mały komentarz …chyba pierwszy raz od bardzo długiego czasu w weekend nie nabruździłam sobie w talerzu, spokojnie , bez okłamywania siebie samej, jak w rozpisce, zasypiałam w niedziele snem sprawiedliwego z dumą taką, że myślałam że pęknę (nie mylić z gazami po kapuście kiszonej)

Będę musiała jednak liczyć, no będę musiała , ale na razie trzymam jeszcze to co jest, nie kombinuje, może trochę , bo dostałam wreszcie białko, ale to zabawna (jak z Monthy Pytona…) historia raczej na później.

Piątek i niedziela dwa (jak na mnie ) hardcorowe treningi obwodowe, latałam między stacjami jak w amoku a pot leciał mi po twarzy i kapał z nosa….....fajnooooo było

Pierwsze wyniki po miesiącu:

BYŁO: 10 stycznia 2009
WAGA – 86,7
ŁYDKA - 43
UDO - 66
BRZUCH - 112
(najszer. miej)
BRZUCH - 109
(najweż. miejs)
RAMIE - 34
(najszer. miej)
KLATKA - 94
(pod biustem)


JEST: 8 luty 2009
WAGA – 82 (-4,7)
ŁYDKA – 41-42 (-2)
UDO – 64 (-2)
BRZUCH - 109 (-3)
(najszer. miej)
BRZUCH – 104 (-5)
(najweż. miejs)
RAMIE - 33 (-1)
(najszer. miej)
KLATKA – 87 (-7)
(pod biustem)

Co z ta klatką ? nie mam pojęcia, trzy razy sprawdzałam, bo wydaje mi się to niemożliwe.

Dziś po południu nogi - mój ulubiony dzień


Zmieniony przez - barbella w dniu 2009-02-09 13:55:06

Zmieniony przez - barbella w dniu 2009-02-09 13:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
barbella gratuluje wyników super Ci idzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerobiony ACT do oceny :)

Następny temat

podciaganie na drazku

WHEY premium