SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oczywiscie Czarna Mara Staramy sie dopingowac laski by nie scinaly tylko kalorii, ale straly sie solidnie trenowac. Niestety nie zawsze to wychodzi , ale jest niezle.
Licze na to, ze do lata ladnie sie poredukuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
CzarnaMara:
Boje sie pisac w Waszym poscie eksperymentalnym wiec tu napisze, ze podziwiam Cie i ostatnie 6 tygodni Twojej pracy!!
Powodzenia i wytrwalosci!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Mera
Ja też Cię obserwuje!
i mam w tym obserwowaniu dłuższy staż
Szacuneczek i trzymam kciuki !!

Obli, nie masz Ty jakiś wejść, żeby to lato w tym roku troszeczke opóźnić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
Obli do niektórych rzeczy trzeba po prostu dojrzeć albo po prostu przekonać się na własnej skórze Ech jak ja bym wiedziała to co teraz jakieś 10 lat temu... No ale potraktuję to jako zdobywanie doświadczenia

Agak dzięki

Barbarello Ty nie kombinuj, bo jak wytrwasz przy tym co robisz to Ci opóźnianie lata wcale nie potrzebne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja nie chce opozniac wez znow pada snie, znow bedzie plucha, ja chce juz by bylo troche cieplej, ale wiosnę można próbować przedłużyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
niestety manipulowanie czasem to tylko w serialach wysokonakładowych, kolorowych, hamerykańskich

dobra, to ja juz nie kombinuje i zaległości nadrabiam
polubiłam ławke skośną, mam wrażenie, że moge na niej większy ciężar brać - w piątek 40 kg





Zmieniony przez - barbella w dniu 2009-03-09 13:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
40kg na ławce skośnej???!!! To więcej niż ja .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
weź tak...nie stresuj mnie , bo zaczne zadawac pytania w stylu.."jem 1600 kcl i dużo ćwicze, nie chce mieć mięśni, poradźcie"

yyy to jest 20 kg sztanga plus obciążenie 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
Dziewczyno Ty się nie stresuj, że Ty za silna jesteś, faceci niech się stresują że za słabi są Byś słyszała jak mój "lepszy połówek" marudzi że ja za duże ciężary dźwigam Mimo że silniejszy Mam tylko cichą nadzieję że mnie nie wymieni na słabszy model
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
jem 1600 kcl i dużo ćwicze, nie chce mieć mięśni, poradźcie"

Przy 1600 kcal jedyne co Ci może grozić, to utrata mięśni .


Obli , nie masz Ty jakiś wejść, żeby to lato w tym roku troszeczke opóźnić ?

Ja bym sugerował przyspieszenie, nawet mimo kilku nadprogramowych kilogramów w chwili obecnej .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-03-10 09:17:52

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerobiony ACT do oceny :)

Następny temat

podciaganie na drazku

WHEY premium