SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ligawa nie jest taka droga i jest dobra .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ide zglosic swoj akces...

Ile ci czasu zajmuje ten trening?

Nie tylko cialo Jane Fonda jest (bylo) dopieszczane przez chirurgow, moze mam obsesje ale nie wierze w naturalne pieknosci w dzisiejszych czasach, praca to jedno (bez tego sie nie da, a trzeba pamietac ze osoby ze swiecznika poswiecaja tyle czasu na dbanie o siebie ile my na normalna prace) ale co tam mozna poprawic to sie poprawia, tu doda tu ujmie, i zawsze jest wtedy cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
apropopo, lubię ta naszą sektę za to, że moge sobie o 20:30 pozwolic na taki posiłek
Dokładnie do takiego samego wniosku doszłam tym bardziej że mi się zdarza jadać o 24 niemal. Mam przesunięta dobę

Co do wołowinki to ja z parowara lubię, ale też czasem sobie można szczękę na tym wywichnąć. Przynajmniej człowiek ma jakieś zajęcie.
Na razie, przyznaję bez bicia, głównie na cycach kurczęcych jadę i przy okazji zakupów wywołuję małe zamieszanie Ciekawe bo jak mój mąż kupuje mięcho w "ilościach hurtowych" to zdziwienia wzbudza.
Obciąć kalorie zawsze zdążysz, ale po co jeść mniej jak można więcej?

Obli ja ostatnio trafiłam na fotkę koleżanki na n-k w takich bardziej obcisłych ciuszkach i mnie zdziwiło że tak schudła. Nawet mnie zazdrość dziabnęła. Kilka dni później widzę ją na ulicy i się okazuje że to co na zdjęciu a rzeczywistość to 2 różne sprawy. Nawet się zastanawiałam czy tak szybko przytyła. Okazało się że photoshop rządzi Taka wersja operacji plastycznej dla biedniejszych

Zmieniony przez - CzarnaMara w dniu 2009-03-12 11:20:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szkoda, ze ja nie mam photoshopa, tez bym sobie poprawila to i owo, i..... na modelke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To zdjątko znad wody by styknęło po lekkim retuszu fryzury "na lwicę" .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Obli
Ile ci czasu zajmuje ten trening?
Specjalnie wczoraj na zegar łypnełam i wyszło mi 40 min cirka abaut, mysle że gdybym sie sprężyła skróciła odległości miedzy stanowiskami i poukładała sobie sprzet robiłabym to krócej, ale to jest czasami nie wykonalne, jak sie ktos uwiesi na stanowisku to poprostu szybko zmieniam ćwiczenie na ta samą grupe mieśniową. Staram sie nie robic przerw dłuższych niż 30-60 sek miedzy ćwiczeniami, pierwsze trzy obwody to zawsze masakra, kapie mi z nosa na podłoge - nie wiem za ciepło sie ubieram, tam u mnie na siłowni prawie nikt sie nie poci a ja po treningu poprostu płynę do szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Mara
przy okazji zakupów wywołuję małe zamieszanie ja tez ostatnio wzbudziłam conajmiej konsternację kiedy poprosiłam w sklepie o trzy plastry wołowiny po 150 gram każdy Pani sie zapytała "Ale jak to ... ?"

Radu
własnie ligawe kupuje najczęsciej słabo sie wyznaje na gatunkach mięsa nie mam dla niej BTW (masz ? ) ale cenowo jest korzystniejsza, z drugiej strony w wikipedi przeczytałam "Ligawa, zwana również "legawą" lub "fałszywą polędwicą"

z tabelki nizej wynika że białkowo rostbef najlepszy białkowo, ale i tłusty w cholere, wiec i bardziej kaloryczny







Zmieniony przez - barbella w dniu 2009-03-12 11:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Taaaaaaa, białko 50g . Komuś się coś chyba "omskło" . Wiadomo, że ligawa jest gorsza od polędwicy, ale za to dużo tańsza. A gorsza niewiele.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
to z vitalmaxa....kurde no... sprawdziłam w innych źródłach masz racje, komus paluszek poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
Barbella u mnie to wygląda tak:
Ja: 20 piersi z kurczaka poproszę.
Sprzedawczyni: Ile?
Ja:20.
S:Eeee... pani już chyba brała tyle w tym tygodniu?
Ja: Tak, ale już mi się kończą. Nie chciało mi się więcej dźwigać na raz
S: Co, goście?
Ja: Nie to dla mnie.
Spojrzenie sprzedawczyni- bezcenne :D
Dla wyjaśnienia powiem, że nie dość że ja mam duże spożycie mięska to mój mąż też więc tak to wychodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerobiony ACT do oceny :)

Następny temat

podciaganie na drazku

WHEY premium