SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
barbella, jak się więcej niż kilka razy omsknął, to się zaraz okaże, że cała dieta do bani

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
cicho, cicho Mara, ja czytam właśnie ile Ty w przysiadzie bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Ty mnie Radziu nie denerwuj, bo Ci powiem jak mojemu mężowi rano, że jestem przed okresem i moge Ci walnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
cicho, cicho Mara, ja czytam właśnie ile Ty w przysiadzie bierzesz
Ja się dopiero rozwijam. Puma powiedział, że ma być na koniec eksperymentu tyle co ważę więc będzie i już. Za to przy wyciskaniu mnie znowu przygniotło

Ty mnie Radziu nie denerwuj, bo Ci powiem jak mojemu mężowi rano, że jestem przed okresem i moge Ci walnąć
Ja bym, chciała zobaczyć jak Ty to zrobisz przez net
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a co sobie mysli kobieta to jej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ten eksperyment jest dość... dziwny. Jak efekty?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Ja bym, chciała zobaczyć jak Ty to zrobisz przez net

Obok siłowni mam zajęcia z boksu, kick i K1 myśle że od samego patrzenia juz cos techniki liznełam, a co do praktycznej strony, coś wymyśle

Obli
pytałaś o czas trwania treningu, coś nie tak ?

Mara właśnie czytałam o tym podnoszeniu własnego ciężaru i o przejściu na zawodostwo

Zmieniony przez - barbella w dniu 2009-03-12 12:39:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
Radziu poczytaj post z progresem indywidualnym Albo zaczekaj na końcowy wpis w before&after Ja tam jestem zadowolona Siła rośnie, tłuszczyk spada Ale upierdliwe i męczące to jest, nie powiem


Barbella ja tam w Twoje umiejętności nie wątpię ani trochę, ale mnie zastanawia jak Ty sięgniesz Mailem Radziowi wyślesz walnięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
CzarnaMara, a mogłabyś robić 4x mniej i mieć takie same wyniki . Połowa ludzi z tego eksperymentu nie powinna brać w nim udziału...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Puma napisal że z nóg X-ów mozna zrobić proste, ja jestem bardzo zainteresowana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerobiony ACT do oceny :)

Następny temat

podciaganie na drazku

WHEY premium