SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
ze tak sie glupio zapytam ale jak mam zrobic zebym tez miala obrazek a nie znak zapytania??

Chcę piękną być tak jak dusza moja... :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296


sanderss witaj, odpowiem na Twoim blogu

TRENING 16-3-2009

Poszłam za radą Obli, zmniejszyłam ilość ćwiczeń i tutaj, dołożyłam ciężaru, serie zostają, i to nie jest moje ostatnie słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296


Coś mi wczoraj nie szło oprócz pierwszych trzech obwodów, od niedzieli czuje sie taka troche kopnięta, wczorajszy trening uważam za porażke.

Coś tak czuje, że czułki zaczynaja mi opadać, zastanawiam sie nad kupnem kreatynyCo myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ile cwiczysz bez przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Coś tak czuje, że czułki zaczynaja mi opadać, zastanawiam sie nad kupnem kreatyny Co myślicie ?

Może za rok . Poważnie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna to bardzo dobry antykatabolik, więc na redukcji jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2296
Obli, szczerze i porządnie to od początku grudnia, 4 razy w tygodniu a i w wolne sie nie oszczędzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Morales, nie za wcześnie na takie zabawki? Przy takim BF%? Ze spokojem... A potem można zacząć od kofeiny.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zrob sobie przerwe, tak po prostu potrzeba ci juz regenercja I minus kaloryczny i trening w odstawke na tydzien Idz poplywaj, posiedz na saunie, czy cokolwiek lekkiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerobiony ACT do oceny :)

Następny temat

podciaganie na drazku

WHEY premium