SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Ja mam 2, z netu za 125zł. a 2 Adidasa kupione okazyjnie, fajne tylko te paski na pagonach

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
Ale masz takie "tru belki prawdziwego mastacha" ;)

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Też mi się nie zbyt podobają u ludzi kimona z adidasa, bo to wygląda trochę tak, jakby to była jakaś rewia mody. Moim zdaniem oczywiście. :)
A jeśli chodzi o karateckie kimona to noszę te dwa już od pół roku i trzymają się bardzo dobrze, tylko, że z jednego się krew nie doprała.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Co do wyglądu, to chciałem te pasy na barkach odpruć, ale to tak jest szyte, że całe kimono by się rozleciało. Fajnie się w nim ćwiczy, jest letkie i wytrzymałe no i się nie kurczy. Kupiłem od kolegi, 3 razy był na Judo i zrezygnował z treningów, więc dałem grosze za nie. Na normalny trening jak znalazł a na staże mam Hakire

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@A36, tak właściwie to na co dzień wsio ryba byle było w miarę czyste i nie waliło. Na staż trzeba mieć coś ekstra.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
No nie wiem czy Hakira to jest ekstra, siepie się na szyciach, no i spodnie kiepsko skrojone, jak dla jakiegoś brzuchatka , ciągle mi opadają. Jedyny plus to, że nie mają tych pasków no i materiał jest miększy od Adidasa. Ale jak wcześniej pisałeś kimono na rok i wymiana, tania jednorazówka

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Jeszcze jedno pytanie odnośnie kimona: ono się kórczy za każdym razem w normalnym praniu czy tylko pierwszy raz?

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
Za pierwszym razem na bank, a potem już nie powinno.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Jak będziesz prała w 30st. to nie powinno.
Ja mam inne pytanie, czy robicie takie ćwiczenia jak funakogi undo lub ikkyo undo?

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@A36, wioseł niestety nie :( Znaczy się czasami na treningu dla zaawansowanych jak już wszyscy są rozgrzani i tylko trzeba się podkręcić. Ikkyo undo jak i inne "samounieruchamiacze" (nikkyo, sankkyo, yonkyo, kotegaeshi) to stały element rozgrzewki.

Zmieniony przez - snorri1 w dniu 2010-07-07 10:02:51

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium