SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
A36, uprzedziles mnie Widze, ze myslimy calkiem podobnie, ja tez w takim razie mam glowe poza zasiegiem

Asia, ja wiem, ze baby to przewrotne i pokretne bestie, a momentami nawet dewiantki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
A36: Oj tak, zawzięta to ja jestem zawsze. Tylko czasem przeginam, bo lubię się kłócić z nauczycielami.

s2n: Twierdzisz, że jestem "przewrotną i pokrętną bestią"?

A jeśli chodzi o kopanie: kto powiedział, że je chcę Was kopać akurat po głowach?

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, napisalem wyraznie baby, nawet pogrubilem, a Ty jestes poki co Asia
Ale owszem, znam takie co to mysla jedno, mowia drugie, a robia zupelnie co innego
Nie boj sie, ja wiem gdzie Ty chcesz nas kopac, posluchalas pewnie naszej wspanialej rady o morderczej technice

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
s2n:
a Ty jestes poki co Asia

No, masz szczęście, że sprostowałeś, bo chyba bym się wybrała na dłuższy spacerek do Olsztyna.

naszej wspanialej rady o morderczej technice

Ty chyba nie wiesz co to jest mordercza technika. Wyjaśnię Ci, trzeba wydłubać napastnikowi jedno oko( jedno oko, a nie dwa, bo ja jestem miłosierna, a poza tym trenuję Drogę Harmoni <czyt. Aikido>). A jeśli zło nadal żyje i chce się bić, to trzeba zrobić coś jeszcze, ale niestety Ci nie napiszę, bo to jest zbyt niebezpieczne i tajne. A tak poza tym, ja przecież nie mogę Cię ostrzegać, co chcę Ci zrobić. ( niekoniecznie teraz, ale jak się kiedyś narazisz).


Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
ale z takimi daleko idacymi ustawkami to sie przeniesmy na jakis priv czy gg lepiej, bo juz za duzy odjazd od tematu bedzie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Odjazd od tematu, to był jakieś 10 stron temu . Z resztą tu żaden mod nie zagląda, no może oprócz Searme, ale ona jest kobietą i jest bardzo miłosierna.
Ale jak wolisz.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Mozna zawsze uznac, ze wszystko co mialo byc powiedziane w tym temacie, to juz zostalo powiedziane... i dalej ciagnac offtop

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
No w sumie to masz rację. Tylko,że tak naprawdę można jeszcze duzo powiedzieć, ale offtop chyba nikomu nie przeszkadza. Mam nadzieję, a jeśli komuś przeszkadza, to pewnie zaraz nas okrzyczą i postawią do pionu.

edit: ale na razie żadnego aikidoki nie ma, więc można spamować

Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-12 11:07:33

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Będę miłosierna niczym soke Ale nie ręczę za krwiożerczego aikidokę Caviora jak wróci z podkręconym ogonkiem.

Aikidocy ze spamu słyną, tylko trzymajcie się z tym swojego kącika proszę




Ale za karę Wam zmienię zaraz nazwę

Zmieniony przez - searme w dniu 2010-07-12 11:18:16

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Nieeee, nie rób tego!!!!

edit: dziękujuemy za Twoje miłosierdzie o wielka soko
Tak a propo, co się dzieje z Caviorem, bo jego to juz tu nie ma chyba z pół roku?

Asia_Asia


Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-12 11:20:36

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium