SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Kiedyś jak kolega złapał mnie za rękę i nie chciał puścić, to zrobiłam krótktą wersję nikkyo, więc się odwalił i był spokój. Tak poza tym to jeszcze trochę mi się refleks poprawił.

Ja też jestem ciekwa czy się Wam kiedyś przydało. Dzielcie się przygodami aikidocy i inni...

Scorpion, a trenowałeś kiedyś, czy tak tylko jednorazowe spotkanie z tą SW?

I jeszcze jedno: my nie fanatycy, więc się nie bój ( no chyba, że podpadniesz, to biada Ci!! klątwa aikido dopadnie każdego niedowiarka )

edit: I jeszcze umiejętność upadania.

Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-22 22:18:33

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-22 22:34:12

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Kobieto klatwy smoka się nie przestraszyłem i stanąłem jej naprzeciwko przyjmując wszystko dzielnie na klatę więc mnie nie strasz

Scorpion, a trenowałeś kiedyś, czy tak tylko jednorazowe spotkanie z tą SW?
Nie nie trenowałem byłem kiedyś na treningu Aikidoków ale sekcja nie zrobiła na mnie wrażenia a wręcz przeciwnie a ich guru jak mnie zobaczył to powiedzial cytuje "aikido to nie agresja". Z aikido nie mam za dużo wspólnego, czasami jakąś dźwignie założę ale to nie moja dziedzina, a jak mam kaleczyć technikę to wolę prać ludzi łokciami
Czasami jednego pingwina pomęcze pytaniami odnośnie aikido i na tym się kończy moja znajomość z tą SW

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Klątwa smoka jest straszna, ale ta aikidowa jest jeszcze gorsza...

Serio tak powidział? Ale coś zrobiłeś, czy po prostu tak na początku Cię powitał?

Pranie łokciami - to jest to

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, on po prostu tak wyglada, wielka, chodzaca agresja

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Wielka, chodząca agresja, która kopie palcami i zasłania sobie oczy?

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Serio tak powidział? Ale coś zrobiłeś, czy po prostu tak na początku Cię powitał?

Nic nie zrobiłem. Czekam na trening i pytam babki o różnice między aikido a jj i o pare innych rzeczy a ona mnie do guru prowadzi. Nie zdążyłem nic powiedzieć a on z tym tekstem Dał mi dojść do słowa, coś po ściemniał i poszedł na salę to ja za nim

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Ciekawy typ. To ja bym nie chciała do niego chodzić.
Pytałeś kobietę o jakieś różnice?

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Już nie pamiętam zbytnio o co pytałem ale mnie do tego mastera zaprowadziła bo nie umiała odpowiedzieć. To było parę lat temu

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia,

Scorpion, a moze Ty po prostu jestes za duzy na ta sztuke? On sie bal o parkiet. Bo wiesz, jakby Toba zaczeli tam rzucac, a to drogie rzeczy sa..

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Chyba nie myślisz, że się rzucali na parkiet?
Zazwyczaj są maty, no chyba, że są tacy jak ja i się rzucają na beton...

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium