SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
A właśnie, jak można sprawdzić czy taki demon się już zalągł?

Ja na szczęście wszystko na pewno już dawno wyegzorcyzmowałam za pomocą SW kontaktowych

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@searme, jak się w lustrze nie odbijasz względnie jak w czasie rozgrzewki głowa ci się kręci o 360 stopni to masz demona.

Ja tam powiem tak. Jest w Polsce kilku księży karateków, Kilku ćwiczy kung-fu, kilku aikido. Facet miał problemy ze sobą i jakoś je rozwiązał. Nie jest nachalny i jak zauważyłem ma bardziej podejście oazowe niż moherowe. Zatem czemu by nie. SW to generalnie otwarte środowisko, a w wielu szkołach tępi się wszelkie próby "eytarności" jako źle wpływające na trenujących i atmosferę w dojo.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Searme, ale kontaktowe są jeszcze gorsze od tradycyjnych, bo tam się bijecie po głowach i demon może się Wam łatwiej wedrzeć do obitych i źle funkcjonujących umysłów.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Jeszcze nie słyszałam o przypadku opętanego thaiboksera
Może demony odczuwają dyskomfort w obijanej mózgownicy

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
A o opętnym karatece słyszałaś?

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
searme, jeśli jesteś na tym forum, to jest znak że jesteś opentana tak jak my. Bo tu jest siedlisko zła według niektórych osób

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
A36, ty manipulancie okropny!!!

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Przygadał kocioł, garnkowi
A Searame to dopiero dewiant nie dość że zdradziła Aikido dla uderzanych to jeszcze ludzi na treningach bije i o zgrozo KOPIE !!!
Zamiast jak Dziadek nakazywał łagodnie obchodzić się z uke
Miłość i Pokój to nasza droga

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Zapomniałeś o harmoni i KI dewiancie.
A o searme lepiej nie mów źle, bo zaraz nas pobije i skopie. A z aikido zrezygnowała, bo się wyszaleć nie mogła skoro musiała wszystko robić delikatnie i z miłością.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Nie dość, że dewiantka pobije, skopie i ogonki popodkręca to jeszcze wszystkich pobanuje. I dopieroż będzie tu płacz i zgrzytanie zębów

PS. Nie moja wina, że miałam za duży temperament na aikidockie mizianie uke Pewnie dlatego tak nie lubią mnie patriarchowie słynący z miłosierdzia

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium