SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@searme, u Andrzeja teraz to byś się wyżyła, bo są zajęcia z szermierki i używa się fukuro zatem można przypieprzyć komuś po głowie. A i aikido zmieniło się przez te lata. Swoją drogą dojo nadal funkcjonuje w Staszicu tylko wejście jest od referendarskiej.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Wiem, ze inaczej
Ale wydaje mi się, że to raczej na plus, więcej konkretu mniej 'układów choreograficznych' z tresowanym uke. Za moich czasów jak coś nie wyszło, to często była partnera wina bo nie reagował jak trzeba.

Asiu, problem w tym że ja od pewnego czasu za mało się ruszam Ale mam nadzieję, że zdrowotnie już wyszłam na prostą i po wakacjach wrócę do normalnej (nad)aktywności.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Co to jest fukuro i jak się tego używa?

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Czyżby nas tylko Czworo na tym forum było z Aikido?

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Na forum jesteś chyba zawsze nadaktywna. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Snorri, właśnie doszły mnie słuchy, że i u Andrzeja dużo się zmieniło, trenujesz tam może?
Ale chyba jednak do aikido nie wrócę, muszę mieć dużo typowej uderzanki, chociaż i szermierka od dawna mnie ciągnie.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
A36 a jak. Kółeczko wzajemnej adoracji.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pozostałych wypłoszył jeszcze Boruta sto lat temu
Poza tym aikidocy na ogół spokojni są i pokój miłujący, a za pisanie na tym dewianckim forum można obudzić się z sierpem w plecach...albo pozwem o szantaże i wymuszenia

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@Asia_Asia, fukuroshinai to shinai - miecz bambusowy do kendo, owinięty skórą by nie pozostawiać siniaków i nie łamać się po uderzeniu. Fajna sprawa.

@searme, miałem, krótki comeback na jesieni, ale popieprzyło mi się w pracy z czasem i zmieniłem dojo na takie bliżej domu.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Albo z proszkiem do prania w oczach. (kurde, zaczynam się bać)
Ale jak czytałam stare posty o aikido, to tam chyba tylko jacyś narwani aikidocy wyskakiwali z tym, jakie to aikido jest skuteczne na ulicy.

edit: dzięki snorri
Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-09 14:43:09

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-09 14:43:22

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium