PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Ban na tydzień. Zmądrzej.
http://www.bushido24.pl
Masz pytania dotyczące sztuk walki? Przeczytaj FAQ:
http://www.sfd.pl/PRZECZYTAJ_ZANIM_ZAŁOŻYSZ_NOWY_TEMAT.-t406577.html
)a do tkd to zalezy od organizacji ale inne raczej sa
ale jak bedziesz mial inne kimono to cie nie wyzuca

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"
naprawde
to twoja sprawa
poza tym wielu ludzi uwaza ze w kimonie sie niewygodnie cwiczy ale to sprawa gustu
wiec nie ma po co sie goraczkowac i kupowac kimona ! ja bym ci radzil kupic kimono jezeli zdecydujesz sie uprawiac jedna sztuke walki zeby potem nie cwiczyc w ubiorze z innej sztuki
ps. sorry jezeli cos zamulilem ale to tylko moje zdanie co do kimona 
<<<< TAEKWONDO RULEZ >>>>
<<SFD FIGHT CLUB>>
"Walcz zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie"
pozdro
"Tradycyjny" Doradca
I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl http://bng-studio.pl

"Tradycyjny" Doradca
I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"
Lublin - wiosenna stolica Polski
Ceremoniał nakazuje że powinno się nosić odpowiednie ubranie na obecny styl lub system walki. Co do wyboru to należy wybrać teraz co chcesz trenować a nie skakać jak kangur po stylach bo to nic nie da. Najważniejsze jest doprowadzić system do perfekcji wtedy będziesz wiedział jakie są inne sztuki walki. Na pewno się zdziwisz. Tu na forum czytam niektóre posty to można się pośmiać z ich wypowiedzi. Natomiast jak będziesz chciał trenować TaeKwon-Do to szczególną uwagę poświęć na techniki i sposób walki oraz samoobrony takie jakie były w lata 80 gdzie trzeba było trenować ostro i zielony pas radził sobie na ulicy kopiąc typowo i uderzając z biodra a nie mówi się teraz uderzę z biodra do tego trzeba było szpagaty a w obecnych czasach nie posiadają niektóre czarne pasy tych umiejętności. Trzeba było znać techniki ręczne z przebiciem co dowodzą tego układy tull. Zaobserwuj że instruktorzy nie wiedzą co to za techniki robią sobie typowe wychowanie fizyczne może istnieje jakaś grupa instruktorów odbitych od dużych federacji którzy nauczają według dawnych ustaleń. Ja obecnie nie spotkałem się z nimi. Szykuje się na Zawody ITF jestem ciekaw jaki poziom mają. Ja obecnie obserwuję różne style na które jestem zapraszany czyli gość.
Taekwon Do zostało wymyślone nie do sportów tylko do celów wojskowych Jeżeli chodzi o ITF.
pozdrawiam i trenujcie ostro niech Mistrze którzy odeślii będą patrzeć na was z wielkim zachwytem.
pozdrawiam Jacek
Krzysztof Piekarz