SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Polskie znaki luz
Jeszcze donośnie szans kobiet: myślę, że dużo osób zapomina, że na ulicy zamiast pojedynku na zasadach MMA, często wystarczy zaskoczenie i lekkie oszołomienie napastnika (łokieć, kolanko) + sprint jak najdalej. Faceci, owszem, niektórzy lubią się bić i udowadniać wyższość, kobieta myśli trochę inaczej.I psychika na pewno jest najważniejsza, zresztą również w kontekście unikania zagrożeń - najczęściej atakowane są osoby, które mają w sobie coś z ofiary.

Btw, parę tygodni temu moja 20 letnia kuzynka (twarda laska i wysportowana ale nie trenowała SW) dogoniła złodzieja komórki i jeszcze go skutecznie przekopała Absolutnie nie twierdzę że to było mądre ale jednak kobieta nie jest zawsze bezwolną ofiarą.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
O kurde!! Masz świetną kuzynkę. Możesz ją ode mnie pozdrowić.

To jest bardzo dobre podsumowanie: PSYCHIKA JEST NAJWAŻNIEJSZA, pomimo tego, że istnieje jeszcze bardzo dużo innych ważnych czynników.

edit: s2n- PRAWIE
Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-10 18:35:45

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-10 18:36:59

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
@searme:
Ode mnie rowniez ja pozdrow. Strach pomyslec co by z niej bylo, jakby cos potrenowala

@asia
co to jest te niecale 200km, nie?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
No w sumie mogłabym kiedyś zrobić sobie taki mały spacerek do Twoich kumpli...


Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pozdrowię, chociaż zdążyłam już ochrzanić za brak wyobraźni.
Ale co zrobić, taki chyba rodzinny temperament

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
@asia:
a zapraszam, zapraszam.. na pewno nie bede plakal jak "znikna"

@searme:
mowisz, ze ma to po Tobie?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Searme, jesli ta kuzynka jest jakoś bliżej z Tobą spokrewniona, to ja się dziwię, że ten złodziej jeszcze żyje. No chyba, że nie powiedziałaś do końca, co Twoja kuzyneczka zrobiła?

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Usunięty przez searme za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
@Asia
A nie wystarczy Ci, ze ich pokopala? Przeciez wiadomo z jakim skutkiem.. wystarczy tu nawet minimalne pokrewienstwo z searme

@searme:
racja, wiecej nie pisz.. troche sie naczytalem o pewnych osobach i szkoda zebys miala problemy z powodu dewiacji i patologii

edit: znikam na jakis czas, do uslyszenia czy, jak kto woli, przeczytania

Zmieniony przez - s2n w dniu 2010-07-10 19:01:40

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Searme a Ty znowu chcesz tutaj manipulować i jakieś dziwne dewiacje stosować, których ja nawet nie zdążyłam przeczytać... ach ta kobita, jesteś czystym złem!

s2n- miłego dnia, papa

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium