SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, Powiedziec to zawsze cos mozna, jak ktos cos ciekawego w temacie wymysli to pewnie to powie
A moze dla zlagodzenia offtopu bedziemy umieszczac w wypowiedziach magiczne slowo AIKIDO?

searme, widze, ze Ty jednak obserwujesz wszystko, niczym wspomniany soke, ale Ty chociaz cos wtracisz do rozmowy, a nie podsluc***esz z cienia...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Ale screeny pewnie też robi- tak na wszelki wypadek.

edit: zapomniałam, że w poście ma być słowo AIKIDO. W takim razie muszę coś Wam powiedzieć.












Lubię ćwiczyć aikido.













Pasi?

Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-12 11:25:27

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
No muszę pilnować, żebyście nikogo nie zniesławili przypadkiem

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, zgadzam sie
searme, robisz screeny? ok, tylko ich nie modyfikuj pozniej do jakichs niecnych celow

PS: gdzie sa ci wszyscy, ktorzy trenuja AIKIDO?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
No chyba trochę przesadzasz . To Ty byłaś sławna dzięki pewnej stronie, a nie my.

edit: s2n Oni trenują w przeciwieństwie do nas, bo my to tutaj tylko spamujemy.

Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-12 11:30:50

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Jestem nawróconą grzesznicą
Joke.
Idę sobie, to może przywabicie tu jakichś dodatkowych aikidoków

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Ja mam przerwe wakacyjna, konczy sie gdzies pod koniec lipca, ale pytam w takim razie: Co TY tu robisz?

searme, nie opuszczaj nas, potrzebujemy tu dewiantow z bagazem doswiadczen, kto inny nas tego nauczy?

Zmieniony przez - s2n w dniu 2010-07-12 11:34:06

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
No to teraz już wiem dlaczego żadni aikidocy tu nie zaglądają... Searme ich odstrasza

s2n: Searme ma pracę polegającą na manipulowaniu i dewiacji, a poza tym to jeszcze dostaje kasę za "moderowanie" tutaj

To może ja Was trochę zdemotywuję: Ja mam wakację do końca sierpnia, a potem jeszcze pół września.

edit: ja się zgadzam, Searme WRACAJ do nas i nas nigdzy NIE OPUSZCZAJ

Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-12 11:37:45

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, nie zdemotywowalo mnie to, ja mam wakacje od 7 lat, troche po drodze jakiejs pracy, ale to nadal wakacje Pojdziesz na studia, sama zobaczysz
Pytanie co Ty tu robisz tez bylo do Ciebie

searme, ja wiem o co chodzi, musisz tutaj pisac zeby podtrzymywac definicje dewianta przyklejonego do kompa 24/7

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Pytanie co Ty tu robisz tez bylo do Ciebie

No dobraaa, odpowiem Ci skoro tak bardzo nalegasz
Ja tutaj
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
SPAMUJĘ, bo mi się nudzi


O ty bestio, jak możesz ciągle nic nie robić. Do roboty albo chociaż na trening.

Searme: No to kolega odkrył Twój secret.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium