SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, Jak nic nie robie? Trenuje caly czas, narazie indywidualnie bo jak wspomnialem przerwa w sekcji, ale potem wracam do normalnego rozkladu 4-5 treningow w tygodniu plus weekend indywidualnie lub z kims chetnym z klubu, plus niezaleznie od tego wszystkiego, domowe szpagaty i inne cuda

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
No to w takim razie zwracam honor.

Szkoda, że w wakacje nie ma w większości sekcji treningów.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Asia, a nie masz tam chetnych z sekcji na treningi? Ja mam kumpla, ktory zawsze i wszedzie jest gotowy na trening, tylko go akurat teraz nie ma na miejscu i sam sie mecze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Ktoś by się pewnie znalazł, tylko że jest taki problem, że teraz jestem w Holandii i nie za bardzo mam z kim poćwiczyć, a wiadomo, że samemu się nie zbyt chce. Ale staram się przynajmniej raz dziennie rozciągać, żeby móc nadal kopac po głowach osoby niższe od Ciebie

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Ale czemu nizsze ode mnie? Rob tak zeby kopac wszystkich, wyzszy sie nie bedzie spodziewal i zasnie

Oni tam w Holandii nie cwicza nic? Idz na cokolwiek i sie ruszaj, a potem wracaj i kolegom z sekcji oczy wypadna ze zdziwienia

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
A w Holandii tyle świetnych klubów MT ...

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Wielka Siostra nie spi

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Robi sobie krótkie przerwy dla lepszej higieny pracy

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Ok, chociaz pewne osoby na zaprzyjaznionych stronach i tak stwierdza co innego

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Tylko, że widzisz, u mnie problem jest taki, że ledwo aikido mi pozwalają ćwiczyć , bo jeszcze sobie coś zrobię. Jak sobie wybiłam palca od nogi (), to prawie mi zabronili ćwiczyć. Więc na razie zostaje mi tylko rozciąganie się samemu i może kiedyś jak już będę za siebie decydować pójdę na jakąs inną sztukę walki (marzy mi się coś uderzanego, bo na aikido ciężko jest mi się wyżyć ). Aikido jednak jest ta moją pierwzą SW, dlatego czuję do niej jakiś senstyment i nie chcę jej później zostawiać.

A ruszam się sporo, bo prawie codzinnie na plażę chodzę 3 km w jedną stronę, czasami jeszcze biegam, ale nie zawsze mi się chce. A dom, w którym mieszkam ma chyba trzy piętra, a ja co chwilę biegam z góry na dół, bo mam juz sklerozę.


edit: o nasza Searme sie pojawiła, pospamuj z nami, o wielka

Asia_Asia

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-07-12 12:34:45

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium