SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido - wymiana doświadczeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Mi osobiści bardziej podoba się nazwa uciekaido...

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
snorri1, czyżbyś miesiąc temu na 1 kyu nie zdawał?
Warto wspomieć że Kobayashi to też meguri, wprowadzone przez dziadka pod koniec jego żywota a Aikikai to te katana

Asia_Asia, masz tam trochę czarowania z KI, co ?


Zmieniony przez - A36 w dniu 2010-06-28 12:58:15

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@A36, jeszcze trochę mi brakuje ;) za dużo przerw miałem w "matorysie". Zasady meguri - zapomniałem powiem szczerze. Ale z aikido kobayashi to ja już od dawna nie miałem do czynienia.
Żeby było kompletnie w Polsce są jeszcze szkoły Yoshinkan (na śląsku) - takie wydanie "hard" uczone m.n. w japońskiej policji oraz Aikido Iwama nauczane w kilku szkołach kendo, bo tu najwięcej broni jest.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
snorri1, to co napisałeś o sobie, to mi Szymka historie Przypomina. Zdawał na poprzednich warsztatach u Gawrona na 1-nke. Ogólnie gramy w tej samej drużynie
Jest też KI AIKIDO, najbliżej na Jagielońskiej, w Wa-wie.

Zmieniony przez - A36 w dniu 2010-06-28 13:19:01

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@A36, jak dla mnie za daleko :D Pewno dlatego się nie wgłębiałem. Generalnie u Przemka jest bardzo ciężko. Dlatego ja swój egzamin opóźniam jak tylko mogę, bo wiem, że jeszcze nie zdam.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
Ta Przemek to killer
Co warsztaty to mnie wytrzepie o mate że mam dosyć. Podobno to oznacza że mnie lubi
Też jest AIKIBUDO w Wa-wie, poznałem 1 Dana, niestety w stanie spoczynku.

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@A36, klubów jest akurat w Warszawie dużo i na całe szczęście, bo jest z czego wybierać.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2685
snorri1,"Żeby było kompletnie w Polsce są jeszcze szkoły Yoshinkan (na śląsku) - takie wydanie "hard" uczone m.n. w japońskiej policji oraz Aikido Iwama nauczane w kilku szkołach kendo, bo tu najwięcej broni jest."
Dokładam do twojego kompletu szkół Aikido, by wiadomo było co w Polsce można ćwiczyć, zapomniałem o szkole Nishio

Stary ale jary !!!
UWAGA, czytam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Akurat u mnie w klubie żadnych bajeczek z KI nie ma. Na całe szczęście. Podejrzewam, że jesli by było , to bym chyba zrezygnowała.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@Asia_Asia, e tam. Dziś się właśnie w KI bawiliśmy. Są generalnie dwie szkoły. Pierwsza tradycyjna mówi o energii. Druga praktyczna pokazuje jak działa "biomechanika KI", czyli różne techniki uciskowe. Generalnie cieszę się, że mam tylko dwa siniaki jak na tą chwilę.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie pod wysokie kopnięcia

Następny temat

Co zrobić, żeby jechać na zawody K-1?

WHEY premium