SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
eve, literówka Ale w sumie byłoby fajnie

natalijka, bardzo się cieszę, że nie mam tv. O jednego złodzieja czasu mniej

Tobiasz,jak Ciebie nie ma to nie widzę sensu chodzić na siłownię
Jutro widzę Ciebie na podium

Bull,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tv fajna sprawa, rozmowy w toku, ukryta prawda, zdrady, szpital, słoiki, pamiętniki z wakacji, dlaczego ja

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
Każdy ogląda to co lubi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
rion, i już wiemy czym się zajmuje nasz kolega anubis w czasie, kiedy wszyscy są na siłowni

Tydzień treningowego offu minął bardzo szybko. Przypadł w bardzo dobrym terminie, akurat kiedy miałam nawał pracy.
Dieta trzymana. Codziennie jadłam to samo i jakoś mi się nie znudziło
Śniadanie w ten deseń:


Poprzedni plan treningowy (6 tyg - zakończony 29.04.2016) wyglądał następująco:


Nowy plan, z którym startuję dzisiaj, wygląda tak:




Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2016-05-09 14:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Karo, ja również <3 na razie tylko split squat, bo spacer farmera przede mną, ale ostatnio zrobiłam sobie przedsmak - po zgrzewce wody (6szt) 1,5l w rękę i spacerkiem jakieś 400m.

Pierwszy trening za mną, po drugiej serii zaczęłam żałować, że nie zrobiłam w niedzielę roztrenowania.
Kondycja słaba, burpees na raty, ale wszystkie z pompką i przerwy minimalne.

Po treningu czekało mnie odklejanie łopatek, bo od kilku dni mam tak spięte mięśnie, że ręka mi drętwieje.

Jaram się dzisiejszym martwym ciągiem i 3x1000m na wioślarzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wiele ćwiczeń mamy podobnych
życzę "przyjemności"

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Sforcia, no jest tak przyjemny, że nawet dnia przerwy nie zrobiłam

W niedzielę, po otrzymaniu progresji od razu poleciałam na siłownię
A że byłam najedzona po komunii (wleciał nawet kawałek tortu i lody) to trening wszedł świetnie.
Istotnie lepsze nabicie, którego brakowało od czwartku.
Na następny dzień waga 400g niższa

Dzisiaj mój ulubiony trening metaboliczny Lepiej niech nikt się do mnie nie zbliża w trakcie jego trwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Wcześniej "ulubiony trening" napisałam ironicznie, jednak po dzisiejszym stał się nim faktycznie
Poszedł sprawnie, o wiele szybciej niż poprzednio.
I tylko jednej osobie się oberwało, ale - jak sam kiedyś powiedział - to jest miód dla jego uszu

Fotki po "lajtowym" treningu i posiłek potreningowy







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tyłek mokry to i trening dobry, widze ze na jedzonko się już nie mogłaś doczekać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium