SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jakby co to żyję
W pracy mam młyn. Koleżanka zaszła w ciąże i poszła na zwolnienie lekarskie, więc zostałam sama ze swoimi i jej inwestycjami. Codziennie siedzę minimum godzinę dłużej. To i na studia nie ma póki co czasu. I tak ciągle nie dostałam odpowiedzi od dziekana o zgodzie na przeniesienie, więc w tym roku już odpuszczam, bo za dużo miałabym zaległości.

Trenuję 4 dni w tygodniu, miskę trzymam i staram się odpoczywać.

Termin wyjścia na scenę uległ przesunięciu ze względów zdrowotnych, a mianowicie problemów hormonalnych związanych z PCOS.
Z tego też powodu jestem pod opieką dietetyka - faftaq zarówno w kwestii żywienia jak i treningów, w końcu są to elementy ściśle ze sobą powiązane
Aktualnie miskę utrzymuję na poziomie zerowym, czyli: 1830kcal w DNT, 2230kcal w DT 1 i 3 oraz 2400kcal w DT 2 i 4
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
zazdroszczę poziomu zerowego

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Kaszka, po tym poziomie zerowym widać, że piec dobrze nakręcony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Z przyczyn zdrowotnych to jedyna słuszna decyzja - Tadziu z pewnością ma pomysł na leczenie dietą. Co do przygotowań to może i lepiej - jednak Śrem w tym czasie trzeba odwiedzać - są elementy, których Tadziu nie nauczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke
Jakby co to żyję





lubiekaszke

jestem pod opieką dietetyka - faftaq



Będzie cud, miód i malina

A Bull ma rację - nikt nie umie pozowania Bikini jak Artur

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasza porządkuj te swoje hormony i wracaj do gry Decyzja bardzo rozsądna - okres startowy nie sprzyja regulacji hormonów.

A co do Artura to ostatnio jak się wnerwił to powiedział że na następne spotkanie załatwia szpilki żeby pokazać jak się na nich śmiga bo mieliśmy "ciężki przypadek"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Bull
Z przyczyn zdrowotnych to jedyna słuszna decyzja - Tadziu z pewnością ma pomysł na leczenie dietą. Co do przygotowań to może i lepiej - jednak Śrem w tym czasie trzeba odwiedzać - są elementy, których Tadziu nie nauczy.

Oczywiście, że będę odwiedzać Śrem
Uwagi i wskazówki Artura i Sylwii dotyczące prezencji scenicznej, a także formy są po prostu bezcenne

sforcia


Będzie cud, miód i malina



Sylwia K.
Kasza porządkuj te swoje hormony i wracaj do gry Decyzja bardzo rozsądna - okres startowy nie sprzyja regulacji hormonów.

A co do Artura to ostatnio jak się wnerwił to powiedział że na następne spotkanie załatwia szpilki żeby pokazać jak się na nich śmiga bo mieliśmy "ciężki przypadek"

W grze cały czas jestem, nie odpuszczam i cisnę dalej
No Artur się rusza jak rasowa bikiniara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Hejo

Niby poziom zero a coś tam leci. Waga w sobotę pokazała 59,8kg a w niedzielę 59,4kg A było 62kg
Z tym, że pomiary coś stoją... Ale nic to.

Cały poprzedni tydzień na pełnych obrotach.
Poniedziałek i wtorek - pracowałam po 14h... Ale pojemniczki ładnie były poszykowane
W piątek kolacja u Bulla - węgle wzięłam swoje (50g ryżu z warzywami, 50g kaszy jaglanej z bananem i owocami leśnymi ). A swoją porcję ciepłych malin z lodami bez smutku oddałam dietetykowi

W następne dni weekendu uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Tadeusza w zakresie IIFYM oraz suplementacji.
Ogrom profesjonalnie wyłożonej wiedzy.
W niedzielę zrobiłam poniedziałkowy trening i tak chyba już zostanie.

Wczorajszy śniadaniowy omlecik. Była do niego jeszcze sałatka, ale nie załapała się na zdjęcie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Sezon na cytrusy się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
lubiekaszke
Hejo

Niby poziom zero a coś tam leci. Waga w sobotę pokazała 59,8kg a w niedzielę 59,4kg A było 62kg
Z tym, że pomiary coś stoją... Ale nic to.


To teraz siłomasorzeźba czy jak w końcu Jak dla mnie lipa, było 62kg, teraz 59... trzeba dorzucić kcal skoro waga spada, z czego ma to mięsko urosnąć

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium