SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
O tak, trening metaboliczny by Jusiel jest fantastyczny.
Widać ładne mięsko się u Ciebie robi
W weekend zobaczę na żywo

A co do posiłku potreningowego, to przechodzisz na wersję hard paleo?


"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jak ten trening metaboliczny wygląda ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ale dupcia

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Asia, no właśnie chyba Tadeusz mi uwzględni surowe mięso, bo tak teraz modnie

Anubis, wygląda tak



Malinowa, :*



Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2016-05-18 10:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ile razy w tygodniu taki trening?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ile obowdów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Anubis, raz w tygodniu. Łącznie w tygodniu 6 treningów, 4FBW z niespodziankami po trenigu typu 3x1000m wioślarza, 3 serie po 20 burpees, raz w tygodniu ten metaboliczny i jeden upperbody.

Natalijka, 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Wypiski bardzo rzadko ze względu na permanentny brak czasu
Przynajmniej coś się dzieje
Do piątku włącznie zrobiłam 12 treningów pod rząd Bo weekend wyjazdowy.

Jak już Sforcia, Cruella i Eveline napisały - weekend spędziłyśmy we Wrocławiu na szkoleniu Strength Personal Trainer, prowadzonym przez naszego trenera Wojciecha Jusiela. Część tej wiedzy została już nam przekazana podczas regularnych konsultacji z Wojtkiem, ale to był tylko przedsmak. Jaram się tym, czego jeszcze się dowiem i nauczę!
Bardzo do mnie trafia sposób wykładania wiedzy przez Wojtka - z wykorzystaniem mechaniki i ogólnie z poczuciem humoru
Zaszczepił we mnie prawdziwą pasję. Coś, co kiedyś było dla mnie tylko "czymś" teraz jest niemal "wszystkim".

Wojtek nie odmówił sobie przyjemności żeby nas ponastawiać i poprawić komfort oraz poprawność wykonywania ćwiczeń, poprzez rozbijanie nadmiernie spiętych mięśni. W tym drugim pomagała mu Kasia, której bardzo dziękuję za odklejenie prawej łopatki
Teraz tylko muszę pamiętać, żeby znowu nie zaniedbać rozmasowywania pleców piłeczką.

W sobotę wraz z dziewczynami oraz Tadeuszem i Hubertem spędziliśmy miły wieczór na wrocławskim rynku.
W niedzielę była okazja spotkać się z Agnieszką Nawrocką i porozmawiać o moim ewentualnym starcie.

Wojtek nas pomierzył i pomimo wypasionej michy (2400-2600kcal w DT i 2200 w DNT) pomiary bez zmian lub w dół (tyłek +1cm ), za to fałdy mniejsze
Ze względu na fakt, że fałdy mam niemal identyczne ze Sfrocią (w tricu i brzuchu ciut więcej) to chyba wyjdę w Sopocie
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Agatka wystarczy tylko nalozyc bronzer! Moze z Anubisem wystapicie w parach?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tyłek na plus jakiś to fenomen, że po treningach Wojtka, diecie Tadzia i pod nadzorem Agnieszki wszystkie plusy w tyłkach a w pozostałych miejscach spadki
Pomysł duetu bardzo mi się podoba!
5
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium