SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
dobra ekipa na targach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Kielce, Kielce i po Kielcach

Z Szefem.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Świetne foty
Widać, że wyjazd udany :]
Ale Dymitr to mógłby się wziąć trochę za formę, bo laski go przegoniłyście


"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Sforciak, no Dymek na żywo nie wygląda na aż taką wielką lochę, jak na fotach, ale dzik z niego przeogromny

Dzisiaj wróciliśmy. Pomimo braku imprez i spania w weekend po ok. 7h dziennie czuję się jakbym ostro imprezowała każdej nocy... Na hali był mega hałas i może to przez to...
Fajnie było spędzić weekend w tak fantastycznym gronie i poznać kilku nowych ludzi - Dymitra i jego dziewczynę (powiedziała, że jestem nienormalna <3), Anubisa (czekam na zapro na jajecznicę z boczkiem ) i chłopaków z SFD

Po przyjeździe ogarnęłam zakupy, pojemniki na jutro itp. I zbytnio nie miałam ochoty na trening. No, ale długo się nie musiałam namawiać i poszłam
Trening życia
Ostatnio mi się lepiej ćwiczy, jak przed treningiem zjem mniejszą ilość jedzenia i stąd posiłek potreningowy na wypasie.

150g kaszy gryczanej, 260g piersi kurczaka, 200g marchewki, 10g oleju, 10g parmezanu, 250g ogórka kiszonego, 100g sałaty + deser: 50g ryżu, 400g jabłek

W sumie coś bym jeszcze zjadła




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Też było miło poznać, Agata to bardzo miła i spokojna dziewczyna.
(powiedziała, że jestem nienormalna <3) nie wiem skąd to stwierdzenie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
anubis84
Też było miło poznać, Agata to bardzo miła i spokojna dziewczyna.
(powiedziała, że jestem nienormalna <3) nie wiem skąd to stwierdzenie


Anubis - a jesteś pewny, że poznałeś TĘ AGATĘ


Jedzonko na wypasie - będę się ślinić pewnie do tego za jakiś czas

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Nie no po takim występie na scenie już można było rozdać nagrody i medale

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
sforcia

Anubis - a jesteś pewny, że poznałeś TĘ AGATĘ



No dobra żartowałem

Tak się czułem po poznaniu dziewczyn





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-04-26 08:34:27
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Sforcia, ale że niby nie jestem miła i spokojna?

rion, jeszcze trochę

anubis, oj nie przesadzaj szkoda, że nie przyszedłeś w sobotę, jak wszyscy byliśmy pełni energii

3 z 4 treningów wykonane, dzisiaj musiałam zrobić off, ale jutro wizyta u Trenera i mam nadzieję, że zostanę przetargana na wszystkie strony W końcu szykuję na jutro miskę z najwyższą kalorycznością, hehe

Sforcia, szykuj na rano kawę i drożdżówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Już się pieką

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium