SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
CruellaDeMon - jaki Radziu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Agata super brzuch. Do zobaczenia na szkoleniu :) A co do łapek w dół ktoś mógłby przyjrzeć się temu błędowi bo często posty pojawiają się i od razu mają łapki w dół wiec może da się to naprawić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
faftaq
CruellaDeMon - jaki Radziu?


Czyżby zdrada?


Bo rozumiem gdyby było "andrju"

Kasza sucharku brzuch coraz lepsiejszy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke


W weekend, kiedy jest Sopot, jesteśmy z Tadeuszem ze szkoleniem w Warszawie



Wiem!
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Agata super brzuch!

A tak w ogóle to śniłaś mi się dzisiaj Byłyśmy na siłowni i pokazywałaś mi jakieś bardzo skomplikowane ćwiczenie, które chyba nawet nie istnieje I jak to ze snami bywa nie potrafię już sobie przypomnieć jak dokładnie wyglądało

Kto wie może kiedyś się spotkamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jakoś mnie to nie dziwi, że akurat Agata Ci pokazywała ćwiczenie, które nie istnieje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
CruellaDeMon
Paker! Radziu wiedzial co robi organizujac szkolenie w terminie Sopotu, nie mialabys konkurencji, wszystkie by zrezygnowaly w koncu Mistrzyni Swiata w parach
Co do minusow....oh well-f*** it Im wiecej tym lepiej


dobra, dobra.
Nie zapominaj, że miałyśmy razem wystartować w Bikini FATness

natalijka
ładne skosy :)

Dziękuję

anubis84
widać ze coś tam trenujesz

Po mnie przynajmniej widać

kebula
wow, no klasa. ja to rejczel dam łapkę w górę....chociaż, w ramach zazdrości...

I tak nie zwracam uwagi na te łapki

faftaq
CruellaDeMon - jaki Radziu?

To nie tak jak myślisz

paula.cw
Agata super brzuch. Do zobaczenia na szkoleniu :) A co do łapek w dół ktoś mógłby przyjrzeć się temu błędowi bo często posty pojawiają się i od razu mają łapki w dół wiec może da się to naprawić :)

Dziękuję No właśnie widziałam Cię na liście uczestników, jak się zapisałaś
Miło będzie Cię znowu spotkać

eveline
faftaq
CruellaDeMon - jaki Radziu?


Czyżby zdrada?


Bo rozumiem gdyby było "andrju"

Kasza sucharku brzuch coraz lepsiejszy!

Jestem wierna Jak pies
No do takiego wysuszu jak Ty masz to mi sporo brakuje

sforcia
lubiekaszke


W weekend, kiedy jest Sopot, jesteśmy z Tadeuszem ze szkoleniem w Warszawie



Wiem!

Nadrobimy! Będziemy śledzić online na szkoleniu

anchy
Agata super brzuch!

A tak w ogóle to śniłaś mi się dzisiaj Byłyśmy na siłowni i pokazywałaś mi jakieś bardzo skomplikowane ćwiczenie, które chyba nawet nie istnieje I jak to ze snami bywa nie potrafię już sobie przypomnieć jak dokładnie wyglądało

Kto wie może kiedyś się spotkamy

Dziękuję
Jeszcze nie istnieje, jeszcze Jak już wymyślę te ćwiczenie, to może będzie okazja żeby faktycznie je pokazać

eveline
Jakoś mnie to nie dziwi, że akurat Agata Ci pokazywała ćwiczenie, które nie istnieje

Wypraszam sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
forma super - brzuch klasa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
lodzianin1
forma super - brzuch klasa

Dzięki

---------------------------------------------------------------------------
W piątek udało mi się wstać i poszłam na trening przed pracą Przed 6 pustki na siłowni i nie musiałam czekać w kolejce na wolną sztangę
Ale w pracy nie czułam się fajnie. Jestem przyzwyczajona, że po treningu idę spać
Po południu podróż do Warszawy na Tadeuszowe szkolenie. Tadeusz zaskoczył mnie kolejnymi nowymi wiadomościami i naprawdę jestem bardzo szczęśliwa, że mam okazję uczestniczyć kilkukrotnie w jego szkoleniach.
Bardzo się cieszę, że mogłam kolejny raz się spotkać z paula.cw i Ghortą Bardzo fajne kobiety
W sobotę po szkoleniu zrobiłyśmy trening z kleine-hexe i miałam okazję utrwalić nabytą na kursie u Wojtka Jusiela wiedzę, poprzez opowiadanie Marcie "co, jak i dlaczego". Byłam tak podekscytowana, że Marta musiała mnie uciszać, bo podobno aż krzyczałam na całą siłownię
Wieczorem w końcu odwiedziłam pub mojego znajomego (otwierał 3 lata temu i jakoś dopiero teraz dotarłam )

Dzisiaj wypadł niespodziewanie DNT
Podwyższona temperatura i kiepskie samopoczucie odebrały mi siły, a nie chciałam robić treningu na 50%

Zdjęcie z treningu z Marcioszką i niedzielny check formy






7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i kurde wreszcie się doczekałam jakiegoś zdjęcia, gdzie serio widać bez pozowania, że ci się przypakowało :) Żyła jest :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium