SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markoto
no kaszka ten twoj przysiad duuuzo lepszy niz tego pana z pierwszego planu :)

To samo zauważyłam
Ogólnie u mnie na siłowni taki tłok, że nie ma gdzie telefonu postawić żeby nikt nie zasłaniał, czy nie znalazł się w kadrze.

rion10
Kobiety mają lepszą mobilność w biodrach i to dlatego

Na pewno
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapomniałam napisać - oprócz super wyników hormonalnych jest w zasadzie jeden negatywny - hiperprolaktynemia, która wg Pani dr blokuje mój cykl menstruacyjny. Dostałam receptę na bromergon, jednak ze względu na skutki uboczne oraz po konsultacji z Tadeuszem zaniechałam stosowania tego leku.
Prolaktynę "zbijamy" wit. B6, castagnusem i różeńcem górskim, o którym Tadeusz napisał artykuł klik. Potwierdzam działanie różeńca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Działanie przeciwdepresyjne? Zamawiam w takim razie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
lubiekaszke - ja dopowiem tylko, że nie jestem przecinikiem farmakologicznego obniżania prolki, ale uwazam, że bromergon jest lekiem wyjatkowo mocno komplikującym życie. Daliśmy sobie zatem kilka tyg na innego rodzaju rozwiązanie. Niemniej nie ma pewności, że B6, różeniec i vitex zadziałają. Trzeba byłoby za jakisczas potórzyć badanie prolaktyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Pisałam prace mgr o różeńcu i w badaniach za pomocą wysokosprawnej chromatografii cieczowej ,wszyło iż aby wyekstrahowac substancję czynne z różeńca w zadowalającej ilości trzeba mieć roztwór 45% etanolu także smacznego





Zmieniony przez - dorotkastokrotka w dniu 2016-03-25 16:11:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Malinowa, polecam

faftaq, no jasne. Jeśli jest szansa żeby naturalnie obniżyć prolaktynę to czemu nie spróbować Bromergon w razie czegoś mam
Lubię takie eksperymenty

dorotka, nie przepadam zbytnio za alkoholem, ale czego nie robi się dla zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Agatka!!! 3 tygodnie bez wpisu w dzienniku!!

Popraw mi się !!!


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-04-15 09:14:15

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Strasznie dlugo kaze na siebie czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
lubiekaszke
markoto
no kaszka ten twoj przysiad duuuzo lepszy niz tego pana z pierwszego planu :)

To samo zauważyłam
Ogólnie u mnie na siłowni taki tłok, że nie ma gdzie telefonu postawić żeby nikt nie zasłaniał, czy nie znalazł się w kadrze.

rion10
Kobiety mają lepszą mobilność w biodrach i to dlatego

Na pewno
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapomniałam napisać - oprócz super wyników hormonalnych jest w zasadzie jeden negatywny - hiperprolaktynemia, która wg Pani dr blokuje mój cykl menstruacyjny. Dostałam receptę na bromergon, jednak ze względu na skutki uboczne oraz po konsultacji z Tadeuszem zaniechałam stosowania tego leku.
Prolaktynę "zbijamy" wit. B6, castagnusem i różeńcem górskim, o którym Tadeusz napisał artykuł klik. Potwierdzam działanie różeńca



Jak masz wyrzucić to ja tą receptę chętnie zrealizuję :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
sforcia
Agatka!!! 3 tygodnie bez wpisu w dzienniku!!

Popraw mi się !!!



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-04-15 09:14:15


Fota musi być
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium