SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Malinowa
Zjadłaś?

Ani ociupinki

gienus12
mniam, dobroci

Podobno było dobre.

eveline
Ach te wigilie firmowe ja na swojej ciast nie tykałam tyyyle dobrego było z normalnych rzeczy i o dziwo nie wiem nawet gdzie stały :P

Wszystkie słodkości stały przy mnie, bo tylko wtedy były bezpieczne
Miałam swoje pojemniki

sforcia

cały talerz na bank!

Chyba Ty, tuczniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lubiekaszke

Chyba Ty, tuczniku


Cieszę się, że wszystko z Tobą w porządku

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Sforas, w jak najlepszym

Wczoraj trening mi przepadł To przesunęłam potreningowe owocki na dzisiaj. Dzisiaj była klata, a jedzenie jak w DNT + wczorajsze owocki.
Zdjęcie kolacji Taka tam skromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Oesuuu! Kaszunia nie wybuchłaś po takiej kolacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Diablica:)
Oesuuu! Kaszunia nie wybuchłaś po takiej kolacji?

Nieee Każdego dnia kolacja wygląda podobnie Muszę zainwestować we większe talerze żeby wszystko mieściło się na jednym

Obżarstwa świątecznego nie było W wigilię zjadłam tylko posiłki okołotreningowe (rano zrobiłam plecy) więc na kolację miałam spory zapas kaloryczny. Ale wszystko z głową i bez słodyczy
Wczoraj pudełka, bez żadnego zamieniania produktów.

Wszyscy dookoła chorzy. Cały czas jakoś się trzymałam - do dzisiaj
Obudziłam się z podrażnionymi śluzówkami nosa i gardła. Zatoki zaczynają dokuczać i dochodzi ból mięśni.
Zbieram się właśnie na trening barków i jak wrócę wskakuję do łóżka.


Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2015-12-26 14:33:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Sprawdź czy nie masz gorączki - jak masz - nie trenuj. Poza tym to zalecone ode mnie:
- 3 - 4g wit C w 2 - 4 dawkach podzielonych,
- 50 - 75mg cynku j/w
- czosnek w kapsach jak masz, a jak nie to świeży wg mozliwosci
- imbir (proch) 2 - 3g
- cynamon jako dodatek do potraw na słodko
- zielona herbata 3 - 4 porcje, ostatnia najpóźniej na 4h przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Trening na nieco mniejszych ciężarach. Przynajmniej skupiłam się nad techniką. Pompa niesamowita, żyły na wierzchu

faftaq
Sprawdź czy nie masz gorączki - jak masz - nie trenuj. Poza tym to zalecone ode mnie:
- 3 - 4g wit C w 2 - 4 dawkach podzielonych,
- 50 - 75mg cynku j/w
- czosnek w kapsach jak masz, a jak nie to świeży wg mozliwosci
- imbir (proch) 2 - 3g
- cynamon jako dodatek do potraw na słodko
- zielona herbata 3 - 4 porcje, ostatnia najpóźniej na 4h przed snem


Póki co gorączki nie mam, ale czuję się połamana.
Wit. C (4g), czosnek (pół główki), cynamon (6g), zieloną herbatę (1l), imbir świeży (spory kawałek) przyjmowałam w porcjach od rana. Zapamiętałam jak Emilowi dałeś takie zalecenia
Cynk muszę jutro kupić.

Jutro na pewno DNT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jak dobrze, że tu zajrzałam. Też mnie coś bierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Miksturę trzeba zapisać i zapamiętać

Zdrowia życzę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
To i ja zgapię - połowa forum się chyba rozłożyła


Kaszka - zdrówka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium