SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No nie odrazu Krakow zbudowano do wszystkiego dojdziesz z czasem i wiedzy i sylwetki bez przumusu uzywania koparki heh

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
rion10
Fajny trening prosty ale konkretny fakt, że utrzymanie tempa i pozycji technicznej przez cały trening potrafi przeczołgać po ziemi

Witam
Najśmieszniejsze jest to, że mam sporo ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru ciała i mechacą konkretnie

jurysdykcja
kasz, nie męczy ci sie core w takim układzie? Czy celowo zeszliście z ciężarów, żeby móc ten plank wpiąć? Bo u mnie military daje ostro po korpusie, nie mogę tego ćwiczenia robić na zmęczony brzuch.

No właśnie powiem Ci, że po wczorajszym treningu dość mocno czuję core. Mam bardzo słaby ogólnie.
Z ciężarami zeszliśmy żeby technika była na tip top.

bziubzius
szamka na wypasie , grubasku :P

Mi równiez miło było poznać

Bo się rozpłaczę i zjem czekoladę

gienus12
No nie odrazu Krakow zbudowano do wszystkiego dojdziesz z czasem i wiedzy i sylwetki bez przumusu uzywania koparki heh

No właśnie praca nad sylwetką uczy pokory i cierpliwości. Tej drugiej zawsze mi brakowało, a teraz wiem, że pewne rzeczy wymagają po prostu czasu.
A co do koparki - chciałabym kiedyś zostać operatorem koparki wielonaczyniowej, ale póki co nie mam prawa jazdy

kleine-hexe
Bosz, jakie menu <3

Hip thrust bez obciążenia?

Bez obciążenia Z kontrolowanym opuszczaniem bioder i maksymalną rotacją miednicy ze spięciem pośladków. I zapomniałam napisać ilość serii i powtórzeń: 3x30
To jest moje ulubione menu
Kasza jaglana z owocami wymiata. Szczególnie na ciepło i z dużą ilością cynamonu.
Może nie wygląda rewelacyjnie ale wszelkie desery świata wypadają słabo.






Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2016-01-12 15:46:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Rozwalasz mnie:D. A co do cierpliwosci, cierpie na podobna przypadlosc, brak cierpliwosci

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
No wygląda średnio ale ogólnie mieszanki z owocami zawsze wchodzą fajnie. Makaron + śmietana + owoce leśne
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kasza jaglana + mus owocowy absolutny must have.
Do tego połączenie owoców bardziej zasobnych we fruktozę z np kaszą odwraca niekorzystne proporcje fruktozy do glukozy (czy jakoś tak :) )
A smak nokautuje wszystko inne :) Kasza jaglana + jogurt naturalny + banan + truskawki :) Idealne na ładowanie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
WojtekA4
Fotki z treningu super gwiazdy forumowe Wy jedne ))




WojtekA4
Kasza jaglana + mus owocowy absolutny must have.


Dokładnie tak


______________________
Agatko - jak się czujesz po pierwszych dwóch dniach nowego treningu?

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
lubiekaszke

bziubzius
szamka na wypasie , grubasku :P

Mi równiez miło było poznać

Bo się rozpłaczę i zjem czekoladę




o tak było...
na treningu robiliśmy z Bziu obcinkę ćwiczących
i Agatka poszła na pierwszy ogień:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
gienus12
Rozwalasz mnie:D. A co do cierpliwosci, cierpie na podobna przypadlosc, brak cierpliwosci

Ale o co chodzi?
Ja na szczęście jestem coraz bardziej cierpliwa

rion10
No wygląda średnio ale ogólnie mieszanki z owocami zawsze wchodzą fajnie. Makaron + śmietana + owoce leśne

Śmietany jeszcze nie mam w menu Ale lubię takie wynalazki.

WojtekA4
Kasza jaglana + mus owocowy absolutny must have.
Do tego połączenie owoców bardziej zasobnych we fruktozę z np kaszą odwraca niekorzystne proporcje fruktozy do glukozy (czy jakoś tak :) )
A smak nokautuje wszystko inne :) Kasza jaglana + jogurt naturalny + banan + truskawki :) Idealne na ładowanie :)

Ja muszę mieć na ciepło kaszę z owocami. Inaczej mi średnio przechodzi przez gardło. Próbowałam wielu kombinacji - owoce blendowałam, albo tylko banana, albo owoce z kaszą itp. i najlepiej mi smakuje z pokrojonym bananem i owocami. Normalnie aż mi się sama buzia cieszy jak to jem

sforcia
Agatko - jak się czujesz po pierwszych dwóch dniach nowego treningu?


Coś w ten deseń


Bull

na treningu robiliśmy z Bziu obcinkę ćwiczących
i Agatka poszła na pierwszy ogień:)

I wniosek taki, że jestem gruba

________________________________________________
Wypiskę z wczoraj wrzucę później


Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2016-01-13 09:35:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium