SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Fit]Kroniki Corum rok II

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
meni interesuje ukosem przy pępku, jakbym sie mierzyła nad kością biodrowa to by sie okazała ze w ogóle mam 10% BF, pozmieniali wyraźnie coś, mieszają strasznie.

16mmm to jeszcze dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Obliques
16mm to jeszcze dużo


Nadmiar luźnej skóry - rozumiem - nie ma na to wpływu?
Ale to tylko pytanie z ciekawości i bijemy się dalej...

A co do diety to oczywiście.. Napisz tylko proszę co mam zacząć gromadzić - tą skończę w takim razie w poniedziałek (2 tygodnie miną).

Trening z dzisiejszego dnia.
Było kiepsko - wychodząc z domu miałam wrażenie że coś solidnie stoi mi w żołądku.. Ale pomyślałam że w sumie to nie ma co mi tam stawać kołkiem więc olałam sprawę i poszłam ćwiczyć.
Ściąganie drążka do klaty - uuuuuuu pani kochana niedobrze.. boli, pot na ciele, w oczach ciemno. Myślę sobie - jak się poruszam to może zejdzie. Ale przy 30kg to już mi ktoś musiał cały czas pomagać w dopchnięciu. Podciąganie OK, pierwsza trójka bez przerwy, potem trochę słabiej. Wiosło hantlą to dziś porażka była bo jak zaczęłam z 13 kg tak nie dołożyłam do 15..
Poszłam na RDL. 1,2,3 seria super aż zdziwiona byłam. Cztery powtórzenia w ostatniej serii i.. bieg do porcelany. Przyczyną była nie rozpuszczona kapsułka ale jakim cudem? Wypady zrobiłam nie do końca i grzecznie z 13kg a Allachy dziś sobie podarowałam.

Rozgrzewka:
orbi 7 min., HIM, HAM, Mawashi.
1. Ściąganie drążka wyc. górnego 3x12-15: 12x25; 12x27,5; 9x30kg (cała ostatnia seria z pomocą)).
2. Podciąganie clusters 4x3: zrobione.
3. Wiosło hantlą 3x8-10: 9x13; 7x13; 5x13kg.
4. RDL 4x6-8: 6x70; 6x75; 6x80; 4x85kg (rozgrzewka z 60kg).
5. Wypady chodzone 2x10 kroków: po 10 na nogę z hantlami 13kg (waga jednej hantli). Pierwsza seria po 10 kroków, druga tylko 6.
6. Allachy 3x10: zrezygnowałam.

Micha: B100 max, T30 (z dodanych), W bez liczenia ze wskazanych źródeł.
Picie: woda 3l, zielona 1l, mniszek, rumianek.
Farmacja: wit C 1500mg, magnez chelat z wit B6, ZMA, ostropest z kurkumą, siemię lniane 25g, Omega-3 5g, wiesiołek, probiotyk.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2014-03-05 23:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uch cos stanęło w przełyku... Juz wysyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dziś DNT.

Przeglądałam ostatnio dzienniki dziewczyn, parę ciekawych podsumowań i patrząc na to wszystko naszła mnie gorzka myśl że dziewczynom idzie tak ładnie a ja.. A ja jak bym w miejscu dreptała.
Zdaję sobie sprawę że mam uparte cielsko i tego co ma łatwo i bez walki nie odda ale to po części przykre uczucie że ledwo co idzie. I najbardziej to mi o ciężary chodzi a nie o poziom tłuszczyku. Wiem że mogę więcej ale co z tego?
Czasami czuję się się jak koń na ostrym kiełźnie który chce wyrwać do przodu i pocwałować a tu nie dają - trzeba stępa człapać.
Nie jest to oznaka zniechęcenia, bo zawzięta jestem strasznie i w końcu musi ...urwa mać się ruszyć!
Ale musiałam sobie żygnąć a co!

Kopów w dvpę nie potrzebuję dziewczyny - sama się pozbieram

Micha: B100 max, T30 (z dodanych), W bez liczenia ze wskazanych źródeł.
Picie: woda 3l, zielona 1l, mniszek, rumianek.
Farmacja: wit C 1500mg, magnez chelat z wit B6, ZMA, ostropest z kurkumą, siemię lniane 25g, Omega-3 5g, wiesiołek, probiotyk.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2014-03-07 00:06:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
... czasami człowiek musi
inaczej się udusi


Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum

Kopów w dvpę nie potrzebuję dziewczyny - sama się pozbieram


Wypraszam sobie. W tym dziale się przemocy się nie toleruje

Corum, nie będzie pasażu, nie będzie piaffu, póki wędzidła w pysku nie zaakceptujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Martucca
Corum, nie będzie pasażu, nie będzie piaffu, póki wędzidła w pysku nie zaakceptujesz


Jak bym wędzidła nie akceptowała to mój dziennik by nie istniał.
Tylko że psyche - swoje, a soma - swoje
Zresztą.. twarde życie skutecznie uczy i pokory i żucia wędzidła.
To tylko dusza ułańska się buntuje od czasu do czasu

Zmieniony przez - Corum w dniu 2014-03-07 01:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poskaczesz w przemianie sylwetki i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielka Pardubicka
Dobra, już nie spamuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Obliques
poskaczesz w przemianie sylwetki i będzie dobrze


Martucca
Dobra, już nie spamuję.


Marta.. Twój spam jest zawsze interesujący . Zapraszam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

miyuki/ DT

Następny temat

30letnia biegaczka chce się zredukować

WHEY premium