SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Fit]Kroniki Corum rok II

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PePoNeNt
Mi Tim ferriss kazał jeść imbir jak chce szybko przytyć i muszę zgłębić temat.


Martucca
wieść gminna niesie, że imbirek dobry na potencję, no wiecie... Hard stone erection i takie tam


Szefowo powiedz proszę że to nie jest prawdaaaaaa!!!!!!!!

A z poważnych rzeczy: dziś mam nie tylko bolące kolano ale i biodro.. I to na tyle solidnie że utykam jak chodzę...
Chyba czeka mnie przymusowa rege coś mi się wydaje...

Posmarowałam się maścią ale chyba od ręki to nie przejdzie...
Orbi wchodzi w rachubę??

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-10-19 12:36:17

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-10-19 12:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A co ? Boisz sie ze ci stanie?

Orbi wchodzi, a co ty sobie zrobiłas laska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak mi cyc stanie to OK będzie
A co sobie zrobiłam?
W gruncie rzeczy to kolano zaczęło mnie boleć po ostatnich solidnych aerobach na bieżni..
Zaczęłam mieć wrażenie że jak dłużej posiedzę - to mi sztywnieje noga w kolanie (IMBIR pewnie!) i wstając muszę je rozruszać.
Nie bolało mnie podczas ćwiczeń - to pod wieczór i z rana najmocniej łapie. Ale dziś doszło lewe biodro i chyba jestem uziemiona..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pomacaj o co chodzi dokładnie czy to ogólnie czy umiejscowione i staraj sie rozruszać, masuj mięsnei dochodzace do kolana wieczorem. Oj ty chyba walisz za mocno pietą w podłoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Aktywność z wczoraj i dziś.
Aeroby na orbim.
Sobota: 50min, niedziela: 45min.

Sprawa z noga wygląda tak: kolano nie boli centralnie tylko bardziej od wewnętrznej strony nogi. To już praktycznie przeszło. Boli mnie biodro, gdy stanę oparta całym ciężarem na lewej nodze - taki ostry, kłujący ból. Boli mnie dwójka tuz nad kolanem (jak mocno przycisnę) i wysoko pod pośladkiem. Czuć solidnie jak próbuję zrobić skłon do przodu.
Rozmasowałam mięsień, dołożyłam Ketonal w żelu ale nie wiem jak to jutro będzie.
Jeżeli ból się utrzyma - to raczej nogi wypadną mi z treningu na parę dni. Zostanie mi się ćwiczyć górę + orbi. To chyba będzie najrozsądniejsze wyjście.

Dziś 1 dzień @ - i tu ponawiam pytanie o dietę: czy dołożyć znów 10g tłuszczy i podnieść do 1500kcal - czy też zostać na tym rozkładzie co teraz?
Dieta: 1400kcal, 100B/40T/160W
LF

Picie: imbir x 1 rano, woda, herbata.
Doping: wit B6+magnez, wit B5 500mg, wit C 3gr., tran, L-Lizyna i L-Arginina 4x dziennie, Melatonina 0,5g na noc.
Warzywa w bilansie a kurkuma + imbir w jedzeniu.
Miska na jutro:
http://potreningu.pl/profil/corum#/date/2013-10-21 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kasia to strasznei pomiarów jestem ciekawa, Podnieś sobei kalorie jak w planach było dodając 10g tłuszczu
jezli mozesz zrobić rowerek, czy orbiterek bez bólu to zrób gdzonke zamiast treningu nóg, tak wiesz na ok 60-75% swojego max

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-10-21 09:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Relacja króciuteńka będzie.
Zaraz wpadam do łózka bo jutrzejszy dzień zacznie mi się o 4.30 rano a ledwo co wróciłam z siłowni.

Mam wyniki z kortyzolu.
I tak to wygląda:

Kortyzol (jedn. Sl): 560,2 - norma to 171-536 nmol/l
Kortyzol (jedn.tradyc.): 20,31 ug/dl - norma to 6,2-19,4


Tabela z pomiarami wpadnie jutro, tak samo jak dzisiejszy trening.
Zostawiłam notatnik na siłowni..

Ale waga podskoczyła o 1,2 kg (poprzednio: 66,3, teraz 67,5). Obwody skoczyły w pasie, pępku i pod pępkiem, ale nie jakoś tragicznie. Ogólnie nie jest źle - patrząc np na analogiczny dzień we wrześniu..
Jutro będzie dokładny raport.

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-10-21 22:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ohmmmmmm.... czyli dobrze idziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
obliques
Ohmmmmmm.... czyli dobrze idziemy

UFFFFFFFF.....

To widzę światełko w tunelu i nie jest to nadjeżdżający pociąg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz w swoich suplementach tez poprawiające kortizol, no ale reszta wiesz to zalezy teraz co lekarz uzna, podwyższony jest wiec cos powinien zrobić.
Nie wiem na ile nasza suplementacja pomoze w tym ale wiadomo ze naturalne rzeczy muszą podziałać jakis czas, a sygnal jest dobry w tym miesiącu, tak mi sie wydaje, ale efekty pracy wymagają przynajmniej 2 miesiecy kontynuowania, a ja bym na trzy stawiała.
Jednak teraz te opuchniecie to juz normalne jest w porownaniu z tym co sie dzialo wczesniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

miyuki/ DT

Następny temat

30letnia biegaczka chce się zredukować

WHEY premium