SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Fit]Kroniki Corum rok II

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64286

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to wrócimy do tego co robiłas po ładowaniu Mozna bedzie powoli dodawac warzyw zobaczymy

Ile ci kalorii wychodziło na tamtej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Publicznie pisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dokładnie nie zliczałam bo patrzyłam przede wszystkim na białko i tłuszcze żeby w ryzach trzymać. Około 1000-1100 by wychodziło bo węgli to mało mi wpadało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no właśnie to jest to ale dołożymy i zobaczymy co i jak a jak nie to będziemy znowu dociskac, co tam u ciebie 1000kcal skoro 100kg w MC bierzesz na nich, resztę z energii kosmicznej dokładasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Setka wpadała na niższych .
To co teraz miałam to już wypas dla mnie był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Konkurujesz z Tombakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cytując (Wikpedia):
W swoich książkach Tombak prezentuje liczne, sprzeczne z medycyną i dietetyką twierdzenia:
- u dorosłej osoby w jelicie grubym znajduje się od 8 do 15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie. Jelito grube jest na tyle zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom i płucom[7]
- Ścianki jelita grubego są pokryte korzonkami, które podobnie jak korzenie rośliny, wysysają do krwi pożyteczne substancje. Każda grupa korzonków odżywia odpowiedni organ”[7]. W istocie wchłanianie substancji odżywczych odbywa się w jelicie cienkim, a są one transportowane poprzez układ krwionośny bez pośrednictwa przeznaczonych poszczególnym narządom „korzonków”[8]
- woda gotowana to woda „martwa”, poprzez gotowanie jest pozbawiona informacji „z głębin ziemi”
- podział posiłków to: białka, węglowodany, tłuszcze i roślinne. Do węglowodanów autor zalicza np. ziemniaki nieujęte w zbiorze pokarmów roślinnych
- w sokach własnoręcznie wyciśniętych „znajduje się bardzo wiele pierwiastków chemicznych, które są nieznane jeszcze nauce”
- nie trzeba jeść, by przeżyć – potrzebny do życia azot człowiek może czerpać z powietrza
- komórki naszego ciała posiadają zdolność prymitywnego myślenia, które przypomina nierozwinięte myślenie małego dziecka[7]
- lewatywa zapobiega rakowi piersi[7]

Lewatywy robić sobie na pewno nie będę


Zmieniony przez - Corum w dniu 2014-03-11 12:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Corum - co za książka ??

ja ostatnio Arthura C. Clarke'a czytałam ... i chętnie pociągnę coś w klimatach s-f

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
CiociaSamoZlo
Corum - co za książka ??

ja ostatnio Arthura C. Clarke'a czytałam ... i chętnie pociągnę coś w klimatach s-f


Ciocia ja tego nie czytałam, cytat jest z Wikipedii..
A klimatem to mi bardziej pod horror niż sci-fi podchodzi.
Pozostań przy Clarke'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i widzisz, masz szanse jako pierwsza udowodnić prawdziwość pogrubionego stwierdzenia
Tylko dlaczego azot
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

miyuki/ DT

Następny temat

30letnia biegaczka chce się zredukować

WHEY premium