SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] - althetic- Zabawa w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3720 Napisanych postów 3147 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16641
althetic
No i kolejny weekend zaczynamy
Odebrałem paczkę z pre workoutem spod lady :)
Do tego trochę jedzenia z dzis:
Ziemniaki z mielonym i sosem barbecue
Jagody z jogurtem wpc I waflami czekoladowymi
Platki z budyniem i wiejskim serkiem














I jak heisenberg wypadł ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94696 Napisanych postów 364662 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669729
Gdzie kupujesz batony???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
lodzianin1
Gdzie kupujesz batony???

Holenderska strona z suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20858
Ten Haisenberg, to z jakimiś "dodatkami", czy to zwykły egzotyczny pro workout? Sorry, że pytam, ale niecodzienne te Twoje produkty, pewnie dlatego, że nie nasze polskie :)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94696 Napisanych postów 364662 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669729
althetic
lodzianin1
Gdzie kupujesz batony???

Holenderska strona z suplami


Do Polski wysyłają?podeślij na pw
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
W weekend wyprawa do greckiej restauracji, pieczarki z mielonym zapiekane w sosie smietnaowym i miesa z grilla.
W domu kule śmietanowe w czekoladzie.
Owsianka z dodatkami
Oraz zainwestowałem w nowe sluchawkiz stare juz działały 2,5 roku dość cicho i ledwo, będę testował na dniach.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
witorrr98
Ten Haisenberg, to z jakimiś "dodatkami", czy to zwykły egzotyczny pro workout? Sorry, że pytam, ale niecodzienne te Twoje produkty, pewnie dlatego, że nie nasze polskie :)


Spod lady trochę mocniejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Jest nawet logo LPH dobrze że nie wstawili na opakowaniu jeszcze zdjęcia z laboratorium w pralni
Te kule śmietankowe w czekoladzie mnie zaciekawiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
DJ_DoDo
Jest nawet logo LPH dobrze że nie wstawili na opakowaniu jeszcze zdjęcia z laboratorium w pralni
Te kule śmietankowe w czekoladzie mnie zaciekawiły




Krotki filmik o nich, wymyslil to taki holender ktory to produkuje do dzis 30 km od mojego domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Grecki wpc I zelki
Spaggeti z makaronem ryżowym
Wrap z kurczakiem cebula i serem
Gruszka z puddingiem proteinowym rodzynkami I orzechami












Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog miesiąca września 2022-wyniki

Następny temat

Najlepszy blog miesiąca października 2022-głosowanie

WHEY premium