SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] - althetic- Zabawa w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ja robiłem kiedyś sernikobrownie z malinami i codziennie przez 5 dni po kawałeczku akurat w ramach jednego posiłku ahhhh kiedyś człowiekowi lepiej szła dieta jak miał czas gotować ciekawsze rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
DJ_DoDo
Ja robiłem kiedyś sernikobrownie z malinami i codziennie przez 5 dni po kawałeczku akurat w ramach jednego posiłku ahhhh kiedyś człowiekowi lepiej szła dieta jak miał czas gotować ciekawsze rzeczy

Ja juz noe rozmieniam sie na drobne tylko jak robie to wbijam odrazu pol blachy, a pol zostawiam żonie :) składniki są rozsądne beż cukru, sporo bialka więc nie zaszkodzi.
Akurat mam więcej czasu bo do poniedziałku urlop, z racji remontu zostaliśmy na miejscu podomykac pewne sprawy i stanąć na nogi finansowo hah.

Platki z serkiem wiejskim
Baton oreo
Subway
Kolejne wydanie sernika, tym razem pieczony
Kurczak z frytkami I tzatziki z grilla jezcze zostaly













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Spicy mc chicken
Schab z ryzem z kalafiora
Tortilla zapiekana z serem I kurczakiem
Nowe batony
Mus z mango, mleko migdalowego I wpc













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Francuskie tosty zapiekane
Zapiekanka z warzywaki makaronem I kurczakiem w sosie serowym
Babka bananowa
Platki z budyniem proteinowym










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Dzieki! Zapiekanka nie tylko wygladala dobrze ale I smakowala, wiec dzisiaj wleciala kolejna odslona, tym razem z ziemniakami , fasola w sosie pomidorowym
Pozatym
Owsianka
Pierniki
Pizza

Troche luzniejszy dzień jeśli chodzi o dietę, jutro się przepali nadprogramowe kalorie










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Lody
Brownie z mikrofali
Mus jagodowy z serkiem wiejskim i wpc
Fryty

Dziś spacer 15 km, za wczorajsze grzechy :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Ryz z kurczakiem I warzywami do pracy
Platki z greckim I wpc
Brownie z bananami
Zelki w robocie










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
althetic
Dzieki! Zapiekanka nie tylko wygladala dobrze ale I smakowala, wiec dzisiaj wleciala kolejna odslona, tym razem z ziemniakami , fasola w sosie pomidorowym
Pozatym
Owsianka
Pierniki
Pizza

Troche luzniejszy dzień jeśli chodzi o dietę, jutro się przepali nadprogramowe kalorie














A ta pizze jak robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
@erwinoos
Tutaj akurat wjechal gotowiec ze sklepu Dr. Oetker Texas bodajze.
Ale z pizzami testowalem, kiedys pracowalem nawet w pizzeri kupe czasu i jesli mam polecic przepis na ciasto ktory jest szybki do zrobiena i wychodzi kalorycznie w miare rozsadnie bo bez oleju, to sprawdz to, mozesz zmieszac wszystko mixerem i nie musisz czekac az wyrosnie:
Składniki na ciasto na pizzę
pełna szklanka mąki pszennej tortowej - 180 g
około 0,5 szklanki jogurtu naturalnego - 150 g
pół łyżeczki sody oczyszczonej
pół łyżeczki proszku do pieczenia
1/3 łyżeczki soli
spray - do posmarowania papieru do pieczenia

Tak to wychodzi po upieczeniu:








Zmieniony przez - althetic w dniu 2023-09-05 10:47:13

Zmieniony przez - althetic w dniu 2023-09-05 10:49:35

Zmieniony przez - althetic w dniu 2023-09-05 10:49:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog miesiąca września 2022-wyniki

Następny temat

Najlepszy blog miesiąca października 2022-głosowanie

WHEY premium