SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] - althetic- Zabawa w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Kilka przekąsek
Dorsz z ziemniakami
Kanapka z sopocka - klasyka gatunku
Jogurt proteinowy z musli proteinowym

Weekend pracujacy przedemna.
Jutro z rana pomiary i raport wysłany do trenera.
Cały tydzień dopięty na 100%, jedyna wpadka to zajup coli która okazała się nie zero kcal, i doszliśmy z żoną do tego po wypiciu kilku puszek. Nie pierwszy raz taka wpadka. Zdążało wam się?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Powrót do normalności po sobotniej rozpuście.
Ucinamy 200 kcal woec aktualnie 2525.

Jogurt z wpc I musli
Batony
Ziemniaki z kurczakiem w sosie
Pianka z jagodami
Mini pizza na tortilli













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Omlecik
Rolo z jajkami i serem plus szynka i kukurydza
Owsianka z jogurtem i daktylami
Lody proteinowe











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Kasza jaglana z kurczakiem
Ciateczka owsiane
Dostawa batonow








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Sernik na zimno
Pizza na tortillach

Redukcja idzie zgodnie z planem, mysle ze jakies 4-5 tygodni I powrót na mase.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Dzisiaj wjezdzaja ciasteczka owsiane z daktylami I wpc
Makaron z piersia z kurczaka ala bolognese

Czy trenowal ktos z was kiedys kazdego dnia silowo? Jestem pod okiem trenera I cwicze tak od dluzszego czasu, troche to wychodzi z mojej strony po namowie z trenerem. Plan jest ulozony specjalnie I dziennie zajmuje mi 30-45 minut a z racji ze mam silownie w domu bardzo mi to na reke.

Wiem ze teoretycznie powinno sie miec dni off, ale znam duzo ludzi ktorzy trenuja codziennie ( niektorzy planem dość srednim powiecmy w dodatku ).

Jakie macie zdanie na ten temat?










Zmieniony przez - althetic w dniu 9/21/2023 6:46:28 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
Nie ma problemu z tym by trenować codziennie, ale teraz należy sobie zadać pytanie jak wygląda ten plan. Bo jak masz 1 dnia siady, drugiego, jazda na rowerze, trzeciego plywasz, pozniej masz crossfit, następnie akcesoria w postaci biceps/triceps i lydki itp it. To można trenować codziennie, bo każdy dzień koncentruje sie na czym innym i nie trenujesz calego ciala.
Trening ma tylko wtedy sens, gdy mozesz sie po nim zregenerowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Bez wdawania sie w szczegoly wyglada to tak:
Plecy 4 cwiczenia + brzuch
Klatka 5 cwiczen + 1 cwiczenie na bok barku
Przysiady + biceps 3 cwiczenia + 1 cwiczenie brzuch
Barki 3 cwiczenia + triceps 2 + 1 brzuch
Nogi drugi dzien 4 cwiczena plus lydki

I tak w koło. Generalnie ufam swojemu trenerowi I nie proboje go sprawdzac , bardziej I teresuje mnie spojrzenie innych na ten temat.


Zmieniony przez - althetic w dniu 9/21/2023 9:51:16 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
Sama ilosc cwiczen to jedno, pytanie jak duzo masz serii roboczych i jak blisko sa one upadku miesniowego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog miesiąca września 2022-wyniki

Następny temat

Najlepszy blog miesiąca października 2022-głosowanie

WHEY premium