SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ula w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Dzień dobry

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do tego bloga i przymierzyć nie mogłam, więc odpalam go teraz, mam nadzieję, że nie umrze.
Lubię gotować, ale mistrzynią nie jestem, chciałabym by blog dawał mi motywację do rozwijania się w kuchni, w poszukiwaniu nowych przepisów i smaków.
Aktualnie nie trzymam żadnego stałego rozkładu.
Szama bezglutenowa.









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ahhh kolorowo witaj Ulka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
I kilka fotek z tego tygodnia:
1. polędwiczka wieprzowa, pieczone ziemniaki, buraki
2. polędwiczka wieprzowa, kasza gryczana, pieczarki na maśle klarowanym, buraki
3. omlet (30g mąki z amarantusa, 2 jajka, kakao) na oleju kokosowym + owoce
4. pstąg łososiowy, frytki z batatów, marchew+jabłko+oliwa












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
po co ja tu właziłam,oczopląsu dostałam cholera jasna!Burczy mi! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
witamy w dziale
fotki super !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Noo Ulka ładnie dekoruje, będzie na co oczami popatrzeć i pojeść ;) Mniammmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Witamy w dziale, kolejny świetny blog

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Dziękuję za miłe powitanie

Placuszki kokosowo-jaglane
-30g mąki kokosowej
-20g płatków jaglanych
-2 jajka
+olej do smażenia, przyprawy wg uznania (u mnie cynamon i imbir), owoce

Mąkę, płatki, jajka i przyprawy wymieszać, ja dodaję zwykle trochę wody, bo mąka kokosowa bardzo chłonie. Konsystencja powinna być dość gęsta, do nakładania łyżką. Smażyć kilka minut z każdej strony, ozdobić owocami.



Kurczak z rożna
-kurczak
-przyprawy

Kurczaka umyć i przyprawić najlepiej dzień wcześniej (u mnie sól, słodka papryka, przyprawa do kurczaka, majeranek).
Nadzianego na rożen kurczaka piec 90minut w 180stopniach. Warto umieścić w piecu pojemnik z wodą, wtedy podobno kura się nie wysusza.





Krewetki z ryżem
-krewetki
-masło klarowane
-czosnek, suszona papryczka chili peperoncini, sól, natka pietruszki
-ugotowany ryż

Krewetki usmażyć na maśle, na chwilę przed końcem dodać przyprawy, a pod sam koniec wymieszać z ryżem.




Zmieniony przez - ulaulka w dniu 2016-01-29 23:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9766 Napisanych postów 5542 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18117
cześć ,również będę zaglądać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5991 Napisanych postów 10046 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214299
Ależ u Ciebie pięknie i smacznie ula będę zaglądać
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bułeczki kokosowe by Kendi ;)

Następny temat

Chleb z odżywką białkową

Wiecej