SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lowcarb Life - Stronger Athlete

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 449171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to słabo Ci żona pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 581
Zdaje sobie sprawę z tego, że dieta jest kwestią osobistą, ale mi osobiście nigdy jeszcze nie wyszło skuteczne trenowanie (przynajmniej jeśli chodzi o wytrzymałość) na lowcarb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
SFDany
Zdaje sobie sprawę z tego, że dieta jest kwestią osobistą, ale mi osobiście nigdy jeszcze nie wyszło skuteczne trenowanie (przynajmniej jeśli chodzi o wytrzymałość) na lowcarb.


To zależy co jest dla Ciebie definicją skutecznego trenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 581
FighterX
SFDany
Zdaje sobie sprawę z tego, że dieta jest kwestią osobistą, ale mi osobiście nigdy jeszcze nie wyszło skuteczne trenowanie (przynajmniej jeśli chodzi o wytrzymałość) na lowcarb.


To zależy co jest dla Ciebie definicją skutecznego trenowania.


Mam na myśli takie, które zadowoliłoby mnie, czyli czułbym, że zużyłem tyle energii ile było trzeba bez uczucia znudzenia i braku siły w trakcie, z pełną koncentracją i rozłożeniem siły na pełny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Każdy mój trening jest taki. Jeżeli ustawisz sobie barierę w głowie, że na niskich węglach się nie da, to na pewno Ci się nie uda. To wszystko zależy od przyzwyczajenia organizmu i jego adaptacji. Dla każdego też lowcarb będzie oznaczał inny rozkład makroskładników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 581
Zapewne masz rację. Ja od zawsze jadłem dużo węgli, grałem w piłkę i biegałem. Teraz jeśli przez jakiś czas jadłem większość białka i warzyw to niby czułem się mniej senny, ale jednocześnie nie miałem takiego poweru na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
SFDany
Zapewne masz rację. Ja od zawsze jadłem dużo węgli, grałem w piłkę i biegałem. Teraz jeśli przez jakiś czas jadłem większość białka i warzyw to niby czułem się mniej senny, ale jednocześnie nie miałem takiego poweru na treningu.


Metaforycznie przedstawię czemu tak jest. To jakby fabykę produkującą samoloty w jeden dzień poprosić by zmieniła produkcję na samochody, nie zadziała. Potrzeba czasu na adaptację i uruchomienie odpowiednich mechanizmów w organizmie aby wszystko funkcjonowało poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
13/2/2020

Spokojny dzień zakończony lowcarb monster mash.

1. Dzik i bataty
2. Casserole z kiszoną kapustą i awokado
3. Lowcarb Monster Mash







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Sporo tego mięsa jesz. Też kiedyś dużo jadłam, ale jednak lepiej się czuję jak spożywam tylko sporadycznie. Nie mam żadnych wzdęć i zaparć a do tego czuje się lekko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktail na bazie białka serwatkowego

Następny temat

Przepis na fajne placuszki na kolacje ?

WHEY premium