SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lowcarb Life - Stronger Athlete

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 447708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ok, podpowiedz mi jeszcze, bo nigdy glodowek nie stosowalem, a czytam co raz wiecej dobrego na ten temat i mnie to zaciekawilo. jezeli moja kalorycznosc diety jest na poziomie X kcal to jaki procent z tego powinienem dostarczyc podczas glodowki?
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
czellista
ok, podpowiedz mi jeszcze, bo nigdy glodowek nie stosowalem, a czytam co raz wiecej dobrego na ten temat i mnie to zaciekawilo. jezeli moja kalorycznosc diety jest na poziomie X kcal to jaki procent z tego powinienem dostarczyc podczas glodowki?


Post/głodówka nie jesz nic. Ja nie jem przez 22-24h nic. Po tych 22-24h jem dwa posiłki, wtedy unikam mięsa.
Pewnie w tym roku jeszcze się szarpnę na parodniowy post.
Są też posty od pewnych rzeczy, jak np nie jesz mięsa. Są też posty gdzie jesz jedynie tłuszcz tzw. fat fast.
Zależy w jakim celu wykonujesz ten post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dzieki za wyjasnienie. no wlasnie sam sie zastanawiam po co mi to, chyba dla ogolnie pojetej zdrowotnosci, poniewaz doszukalem sie informacji, ze naprawde taka 24h glodowka raz na kilka mc bardzo fajnie wplywa na wiele "rzeczy" w naszym organizmie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
czellista
dzieki za wyjasnienie. no wlasnie sam sie zastanawiam po co mi to, chyba dla ogolnie pojetej zdrowotnosci, poniewaz doszukalem sie informacji, ze naprawde taka 24h glodowka raz na kilka mc bardzo fajnie wplywa na wiele "rzeczy" w naszym organizmie


24h raz na kilka miesięcy to dość mało. Takie minimum to:
- 24-48h raz na miesiąc lub
- 72-120h raz na 3-6 miesięcy,
żeby naprawdę odczuć efekty i by zaszły fajne zmiany w organiźmie.
Albo zwykły IF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
72-120h? o matko boska, moja wyobraznia tak daleko nie siega, co dopiero to przedziewziac lekki hardcore.

okey, nie zawracam Ci juz glowy. dzieki za dyskusje
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
FighterX
czellista
ok, podpowiedz mi jeszcze, bo nigdy glodowek nie stosowalem, a czytam co raz wiecej dobrego na ten temat i mnie to zaciekawilo. jezeli moja kalorycznosc diety jest na poziomie X kcal to jaki procent z tego powinienem dostarczyc podczas glodowki?


Post/głodówka nie jesz nic. Ja nie jem przez 22-24h nic. Po tych 22-24h jem dwa posiłki, wtedy unikam mięsa.
Pewnie w tym roku jeszcze się szarpnę na parodniowy post.
Są też posty od pewnych rzeczy, jak np nie jesz mięsa. Są też posty gdzie jesz jedynie tłuszcz tzw. fat fast.
Zależy w jakim celu wykonujesz ten post.



Myślisz że to coś daje ???
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
lodzianin1
FighterX
czellista
ok, podpowiedz mi jeszcze, bo nigdy glodowek nie stosowalem, a czytam co raz wiecej dobrego na ten temat i mnie to zaciekawilo. jezeli moja kalorycznosc diety jest na poziomie X kcal to jaki procent z tego powinienem dostarczyc podczas glodowki?


Post/głodówka nie jesz nic. Ja nie jem przez 22-24h nic. Po tych 22-24h jem dwa posiłki, wtedy unikam mięsa.
Pewnie w tym roku jeszcze się szarpnę na parodniowy post.
Są też posty od pewnych rzeczy, jak np nie jesz mięsa. Są też posty gdzie jesz jedynie tłuszcz tzw. fat fast.
Zależy w jakim celu wykonujesz ten post.



Myślisz że to coś daje ???


Tak. Ma bardzo dużo zalet taki post. Od nauki żywienia wewnątrz ustrojowego, po autofagię i regenerację/odpoczynek układu pojarmowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Wczoraj wyższe węgle
I tradycjnie

Wołowinka z kiszonkami i batatem w pracy






Jajecznica z cheddarem, kiszonkami i pomidorem



Shake z WPC, mleka, banana, batata, truskawek i HDP Waxy Maize oraz chia





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2018-06-12 09:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Dzien sernika

Sernik lowcarb na sniadanie z kawka



Następnie wołowinka z warzywamk z sosem grzybowym



W domu omlet z zielenizną



A na wieczór resztka sernika i domowej roboty granola z mascarpone z sosem AN





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2018-06-13 07:48:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Dzisiaj post 20h, a po nim


Tradycyjnie sałatka z rybą i sosem cezar własnej roboty



Miałem straszną ochotę na serowego omleta, więc go zrobiłem. 3 jajkie, 3 rodzaje sera, 3 warzywa i 3 zioła :)
A na deser keto granola z mascarpone





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2018-06-13 19:46:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktail na bazie białka serwatkowego

Następny temat

Przepis na fajne placuszki na kolacje ?

WHEY premium