SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DZIENNIK KONKURSOWY by Zegarsky91***

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Przy wiosłowaniu wykonuj pełne ruchy, bo za bardzo skracasz.

Szybkość ma być wedle uznania, tzn. jeśli czujesz, że to daje efekty tak to zostaw, jeśli jednak to nie tak jak byś chciał - zmień to.

Najlepiej nie kierować się tym co jest nazywane sztywnymi zasadami tylko robić to co na Ciebie działa, poznawać ciało i reakcje na pewne ćwiczenia.

Jeśli bolą Cię plecy przy takich ciężarach to warto popracować nad techniką. Nie podrzucać itp. Bo kręgosłup dostaje. Jeśli pas, to bardziej w ostatnich seriach, gdzie przy progresji ciężar jest spory.

Mmm... łosoś dobra szama!

Na biceps ten filmik który dodałeś teraz - raczej proponowałbym robić pojedynczo, np. z podparciem o kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Ok postaram się poprawić technikę wiosłowania ;).
Bardziej martwi mnie ten ból bo nie chciałbym przerywać redukcji tym bardziej, że jak dojdzie rekonwalescencja to będzie super...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOG poleciał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953


Micha:




Jak widać dzisiaj nie miałem czasu żeby wszystkiego dopilnować ale to wszystko przez święta, posiłek o 20 to posiłek świąteczny tzn. kolacja świąteczna.

Trening:

Dzisiaj aeroby zaraz wskakuję na rowerek załączam teorie wielkiego podrywu i 30 minut popedałuje .

Samopoczucie:
Dzisiaj ból w pępku ustał, przynajmniej zmniejszyła się częstość kłucia, myślę że to sprawy jelitowe bo 2 dzień nękają mnie straszne wzdęcia dzisiaj w kościele to mało a bym nie wyrobił .


Ps.
Przez święta nie będę dodawał postów, myślę, iż niema to większego sensu gdyż nie będę siedział z wagą przy stole. Po drugie dostosuję się do zasady 0,5 porcji posiłkowej tzn. jem to co inni tylko mniej.
Pojawia się również ciekawy temat jakim jest alkohol. W przeciwieństwie do reszty konkurencji jestem pełnoletni więc na pewno jak co święta pojawi się alkohol. Trudno się nie napić wódki ze znajomymi, których nie wiedziałem 4 miesiące, na pewno to zrozumiecie.. Wiec jak już wspomniałem wcześniej przez święta wpisów nie będzie z wyżej wymienionych powodów. Oczywiście przypominam, że święta bez żadnego obżerania się niewiadomą liczbą ciast i innych rzeczy. Wszystko z umiarem . Kolejny wpis żywnościowy pojawi się we wtorek.

I na koniec jeszcze raz wesołych świąt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Wesołych, Wesołych !

Ok, wiadomo, nie ma co popadać w jakąś paranoje. Miłego picia, też wczoraj zrobiłem sobie odstępstwo od wszystkiego i wypiłem ze znajomymi.

Pozdrawiam! I jeszcze raz wesołych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja już dawno sam siebie nie tłumaczę z alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
peepeek
ja już dawno sam siebie nie tłumaczę z alko


Wiesz mieszkając ze studentami w mieszkaniu, gdzie wiadomo co się dzieje to i 3 tygodnie bez alko to sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Jak trenowałem to nie piłem, tzn. jeżeli sobie powiem, że nie to nie przegadasz mi

Czasem jakiś drink na bramce by wytrzymać z tymi downami

Ale teraz mam kontuzje barku, muszę się umówić prywatnie z fizjoterapeutą bo jest znacznie lepiej, nawet trenowałem wczoraj aczkolwiek kulać na 100% nie mogę, a strach by znowu "zabolało" jest

Btw, jest 11 a TUTAJ BRAK WYPISKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
peepeek
Jak trenowałem to nie piłem, tzn. jeżeli sobie powiem, że nie to nie przegadasz mi

Czasem jakiś drink na bramce by wytrzymać z tymi downami

Ale teraz mam kontuzje barku, muszę się umówić prywatnie z fizjoterapeutą bo jest znacznie lepiej, nawet trenowałem wczoraj aczkolwiek kulać na 100% nie mogę, a strach by znowu "zabolało" jest

Btw, jest 11 a TUTAJ BRAK WYPISKI


Nie miałem wczoraj czasu .
Dziś wieczorem wbiję i zrobię wpiskę sorry wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Po krótkiej przerwie wracamy .


Micha wczoraj - wczoraj był kac morderca pojawił się z zaskoczenia, troszkę mało węgli było lecz starałem się do siebie dojść dopiero wieczorkiem mnie puściło :



Micha dzisiaj - dzisiaj już piękny dzień nastał pobudka bez bólu głowy i motywacja do treningu



Trening:

Wczoraj ze względu na kaca trening został odpuszczony- katabolizm mięśni i te sprawy .

Dzisiaj wszystko zgodnie z planem:
Zestaw 2:
Nogi: Prostowanie nóg w siadzie 4 serie po 12
30kg/35kg/40kg/50kg
Plecy: Wiosłowanie sztangą 4 serie po 12
20kg/30kg/35kg/37,5kg
Łydki: Wspięcia na palce w siadzie 4 serie po 12
40kg/60kg/65kg/70kg
Klatka: wyciskanie ławka skos sztangielkami 4 serie po 12
8kg/10kg/12kg/14kg
Barki: Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie po 12
25kg/30kg/32,5kg
Biceps: Uginane ramion ze sztanga stojąc 3 serie po 12
15kg/25kg/27,5kg
Triceps: Wyciskanie sztangi wąski chwyt 3 serie po 12
25kg/30kg/35kg
Brzuch: Brzuszki na ławce skośnej 3 serie po 12

Odczucia:
No trening dzisiaj spoko wyszedł, mały problem przy wyciskaniu sztangielek przy ostatniej serii 22kg na łapę było ciężko od 8 powtórzenia ale dałem radę .

Do trenera:
Co do splitu to doszedłem do wniosku że ten tydzień zakończymy na FBW a od przyszłego zaczniemy zabawę na splicie w weekend coś ułożę (plan nowy), i podeślę do ewentualnej korekty .




Zmieniony przez - zegarsky91 w dniu 2012-04-11 19:45:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie

Następny temat

trening, przybranie masy

WHEY premium