SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DZIENNIK KONKURSOWY by Zegarsky91***

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
nowy_K_D
Spodenki zayebiste o ile to są spodenki


To gacie były bo w domu ćwiczyłem

ps. co do półprzysiadów to dlatego, że w domu i nie miał by mi kto pomóc jakbym nie dał rady wstać a jakbym to rzucił na 3 letnią klepkę to ojciec by mnie zaj**ał , i ogólnie często łapie mnie skurcz w łydce przy pełnych przysiadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
magnez żryj to nie bedą skurcze łapać

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
sls
magnez żryj to nie bedą skurcze łapać


Próbowałem ale na neodymowym połamałem trzonowe zęby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510


Ogólnie wpis zaj**isty, podoba mi się. Dobrze, tak trzymaj. Widać postępy są. Jeśli są jakieś postępy w sile to też je przedstawiaj. Ja bym pomyślał nad tym splitem, tylko właśnie problemem jest czas. A wielu ludzi chwali sobie na redukcji.

Co do łydek i skurczy to magnez+potas i skurczy nie będzie.

Technika właśnie też trochę kulawa. Ale to idzie z czasem wypracować, bo jeśli nikt nad tobą nie stoi i jesteś samoukiem to z tym jest ciężko.

Zmieniony przez - EmLow w dniu 2012-03-27 08:19:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Nie no wiadomo w domu nie mam luster i nie mogę kontrolować błedów, na siłowni staram się korygować i obserwować błedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953


Żarełko:



Trening:

Dzisiaj były aeroby z racji, iż wyliczyłem że nie wykorzystam wszystkich wejść na siłownię skoczyłem popedałować na rowerku stacjonarnym. Czas 30 minut, na programie gdzie najmniejsze obciążenie to 100wat a największe 180. Dystans jaki pokonałem to 21km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
następnym razem wywal słonecznik z pierwszego posiłku a daj oliwę do białka na noc. W ogóle też zmieniłbym kolejność na: białko a przed snem mozarella. Mogłeś podzielić na równe porcje tą łopatke cielęcą. Bo 70g to trochę za mało. Po 110g było by git wtedy na posiłek. Mleka też sporo dajesz, a laktoza nie sprzyja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
EmLow
następnym razem wywal słonecznik z pierwszego posiłku a daj oliwę do białka na noc. W ogóle też zmieniłbym kolejność na: białko a przed snem mozarella. Mogłeś podzielić na równe porcje tą łopatke cielęcą. Bo 70g to trochę za mało. Po 110g było by git wtedy na posiłek. Mleka też sporo dajesz, a laktoza nie sprzyja .


Muszę zainwestować w lepsze białko wtedy obetniemy mleko wieczorem, bo aktualne po prostu mi nie wchodzi z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953


Żarełko :



Żarełko z wczoraj klopsy cielęce z makaronem


Żarełko dzisiaj:
Zamieniam zgodnie z doradzeniem odżywkę z serkiem czyli posiłek ostatni z przedostatnim
Spokojnie sos z koncentratu pomidorowego i przypraw


Posiłek po treningowy:
Oczywiście odsączyłem a raczej wycisnąłem oliwę z pesto z tuńczykiem co by tłuszcz obciąć.



Trening:
Na czerwono małe zmiany w obciążeniu jako, że ostatnio nie czułem zmęczenia po treningu

Zestaw 1:
Nogi: Przysiady ze sztangą 4 serie po 12
40kg-45kg-47,5kg-50kg 40kg-50kg-60kg-70kg
Plecy: Podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie po 12
4kg-6kg-8kg-10kg 8kg-12kg-14kg
Łydki: Wspięcia na palce ze sztangą 4 serie po
12 45kg-50kg-55kg-60kg 50kg-55kg-60kg-65kg
Klata: Wyciskanie sztangielek ławka prosta 4 serie po 12
8kg-12,5kg-16kg-20kg 12,5kg-16kg-20kg-22kg
Barki: Wyciskanie sztangielek 3 serie po 12
6kg-8kg-10kg 8kg-10kg-12kg
Biceps: Prostowanie ramion siedząc 3 serie po 12
4kg-6kg-8kg 7,5kg-8kg-10kg
Triceps: Wyciskanie z za głowy sztangielki w siadzie 3 serie po 12
8kg-10kg-12kg 12kg-14kg-18kg
Brzuch: Podnoszenie nóg do klatki piersiowej 3 serie po 12

Ps. należy doliczyć do sztangielek ciężar gryfu sztangielki bo nie wiem ile on waży

Oraz pytanie do trenera:

Jak sobie poradzić z sennością po treningu wiem, że to normalne bo organizm chce odpoczynku po wysiłku ale niestety będąc studentem studiów dziennych inżynierskich oraz pracując nie mogę sobie pozwolić na drzemkę w środku dnia...

Oraz mam nadzieję, że zostanie wzięte pod uwagę że pracuję i chodzę na studia dzienne co utrudnia znalezienie czasu zarówno na siłownię jak i na dodawanie wpisów przy ocenie dzienników








Zmieniony przez - zegarsky91 w dniu 2012-03-28 19:38:42

Zmieniony przez - zegarsky91 w dniu 2012-03-28 19:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Sztangielka pewnie z 2kg makaroniarzu Ty... aż ślinka cieknie :D
A nawet na tę 1h drzemki po treningu czasu nie znajdziesz? Cały dzień w biegu to też niedobrze dla organizmu, regeneracja być w końcu musi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie

Następny temat

trening, przybranie masy

WHEY premium