SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DZIENNIK KONKURSOWY by Zegarsky91***

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
ok, w takim razie czekam na tego splita. W porządku jest. Ja niestety święta 3x pod rząd z alko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
nie zedytuje, sory, ale tak na szybko, nie skacz tak z kcal, bo widze różnica między jednym dniem a drugim 200kcal. Trzymaj stały bilans, ew. poźniej będziemy zmniejszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
EmLow
nie zedytuje, sory, ale tak na szybko, nie skacz tak z kcal, bo widze różnica między jednym dniem a drugim 200kcal. Trzymaj stały bilans, ew. poźniej będziemy zmniejszać


To przez przypadek nie dałem rady zjeść tyle ile czeba.

Jutro spróbuję wrzucić fotki i podsumowanie zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953


Szamka:




Trening:
Z powodu braku czasu żaden się nie odbył..
Jutro skoczę i nadrobię dzisiejszy siłowy .

Ps.
1. Sorry widać że dziennik w ostatnich dniach stracił na atrakcyjności i jakości ale nie mam czasu zaj** na uczelni był od razu po świętach..
2. Sorry za brak zdjęć zapomniałem kabla jutro mam trochę wolnego czasu więc jakoś ogarnę żeby coś wrzucić .
3. Sorry za brak wpisu z wczoraj jestem naprawdę styrany a żeby jakaś ciągłość była to staram się coś wrzucić chociaż rozpiskę żarcia
4. Trening jak pisałem nadrobię jutro.
5. Chyba będzie potrzebny spalacz bo dzisiaj skicnołem na wagę i stoję w miejscu a tak btw to muszę skoczyć i zrobić badania bo możliwe że mam problemy z tarczycą co jest bardzo prawdopodobne...
6. I ogólnie sorry od jutra będę znowu robił porządne wpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
No no doganiasz nas w rankingu używania słowa sory i "przepraszam"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
nowy_K_D
No no doganiasz nas w rankingu używania słowa sory i "przepraszam"


Spoko tylko ja jakoś na bieżąco daje radę wpisy robić . I jak mam czas to chociaż wpisy porządne są z filmami i zdjęciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
witam, za 2 tygodnie prosimy o przygotowanie pierwszego podsumowania ze zdjeciami i opisem wymiarow i dokonan
pozdrawiam.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Jako że dawno nie było dobrego wpisu dzisiaj postanowiłem poświęcić wieczór na napisanie czegoś fajnego ze specjalną dedykacją dla nowy_K_D.



Micha:


Fotki jedzonka :

Kanapeczki z serem białym i szynka szwardzwaldzką (sorry że takie ale jak zjadłem połowę to mnie olśniło żeby zdjęcie zrobić ):


Kanapeczki z pieczenią rzymską (własnej roboty z mięsa mielonego piersi kurczaka, oraz wołowiny z dodatkiem przypraw ale policzyłem jako pierś z kurczaka bo nie znam proporcji gdyż robiła mi to mama ):



Trening :
Dzisiaj ciężko było cały dzień praca fizyczna i to zapewniam, że nie lekka ale odbył się zaległy z wczoraj co prawda zacząłem go o 20:30 dopiero .
Zestaw 1:
Nogi: Przysiady ze sztangą 4 serie po 12
40kg-50kg-60kg-70kg
Plecy: Podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie po 12
8kg-10kg-12kg-14kg
Łydki: Wspięcia na palce ze sztangą 4 serie po 12
50kg-55kg-60kg-65kg
Klata: Wyciskanie sztangielek ławka prosta 4 serie po 12
12,5kg-16kg-20kg-22kg
Barki: Wyciskanie sztangielek 3 serie po 12
6kg-8kg-10kg 8kg-10kg-12kg
Biceps: Prostowanie ramion siedząc 3 serie po 12
7,5kg-8kg-10kg
Triceps: Wyciskanie z za głowy sztangielki w siadzie 3 serie po 12
12kg-14kg-18kg
Brzuch: Podnoszenie nóg do klatki piersiowej 3 serie po 12

Bajceps:




Przysiady (tu mam problem z pełnymi bo ciężko mi równowagę złapać ale jak widać staram się robić coraz głębsze):




Plecy (dla tych co z boku chcieli zobaczyć):




Klatka :




Barki:




Triceps:




Przy oglądaniu weźcie pod uwagę że filmiki są robione z boku i ręka dalsza wygląda jakby nie była zgrana z bliższą w rzeczywistości tak nie jest bo patrze cały czas w lustro i staram się wykonywać ruchy jednocześnie .

Ps.
Mam nadzieję, że tym wpisem zadowoliłem zawiedzionych bywalców za posty z kilku poprzednich dni .




Zmieniony przez - zegarsky91 w dniu 2012-04-14 23:54:15

Zmieniony przez - zegarsky91 w dniu 2012-04-14 23:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, no filmików na wrzucałeś. I dobrze, tylko abyś tak co dziennie.
Wiem że jestesmy konkurencja ale pomyslalem ze warto cos napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
chackudd
No, no filmików na wrzucałeś. I dobrze, tylko abyś tak co dziennie.
Wiem że jestesmy konkurencja ale pomyslalem ze warto cos napisać.


No spoko jakbym nie pracował tylko studiował tylko lub na odwrót to by było tak codziennie a tak to ciężko czas wygospodarować szczególnie jak siedzę albo po 8 godzin w robocie i 3 na uczelni albo po 11 godzin na uczelni (od 8 rano do 19 ). To już niestety nie gimnazjum że od 8 do 14 i koniec , btw do tego dochodzą projekty, których mam od zaj**ania zaległych i powoli nadrabiam zaległości .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie

Następny temat

trening, przybranie masy

WHEY premium