SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DZIENNIK KONKURSOWY by Zegarsky91***

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
EmLow
To może Cię jeszcze po treningu nóg bolało? A rozciągałeś się + rozgrzewka była przed biegiem?

No miska dla urozmaicenia jest ok. Szynka... Lepsza by była np własna pieczeń, ale kto ma na to kurcze czas... Ogólnie jest wszystko ok. Tyle, że to białko na noc... hmm... brakuje tu trochę oliwy, ale widzę, że w bilansie byś się nie zmieścił.


Ok właśnie pracując, studiując i ćwicząc ogólnie ciężko jest na jakiekolwiek rozrywki, jak i czas ciężko wygospodarować na robienie jedzenia, więc jak piekę kurczaka to od razu 1kg. No co do białka na noc faktycznie oliwka by się przydała jutro obetnę trochę masła do i dodam do biała .

BTW. Proszę moda o usunięcie jednego postu tego 2 z dniem 40 bo się temat niepotrzebnie zaśmieca a spowodowane jest to moim błędem, z góry dzięki .

Zmieniony przez - zegarsky91 w dniu 2012-04-25 22:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Spróbuj zmiażdżyć orzechy, a potem do blendera. Można odrobine miodu do smaku dodać .

No, z tym białkiem+oliwa będzie ok.

No to już niech będzie ten serek. A nie masz żadnych pudełek żeby zapakować jak coś do pudełka zamykanego?

Ta, wiem coś o braku czasu, z resztą chyba jak każdy z nas.

Zmieniony przez - EmLow w dniu 2012-04-25 23:02:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Jak dacie rade to dzisiaj/jutro podsumowanie niech sie ukaze
zebysmy przeanalizowali dziennik i efekty po tym okresie w sobote/niedziele i wybrali zwyciezcow tego miesiaca

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-04-27 12:46:44

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
TomQ-MAG
Jak dacie rade to dzisiaj/jutro podsumowanie niech sie ukaze
zebysmy przeanalizowali dziennik i efekty po tym okresie w sobote/niedziele i wybrali zwyciezcow tego miesiaca

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-04-27 12:46:44


Jutro będę próbował zrobić na pewno dopiero wieczorem lub w niedzilę.
By the way sorry za brak wpisów ale zaganiany jestem przez 2 ostatnie dni usiądę jutro i porzucam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ok. I tak nagroda nasza

Jak coś trzeba pomóc, to w razie coś Zegarsky daj znać na pw, a jak nie odpisze, to wyślij esa. Przed wrzuceniem napisz na pw jak ro będzie wyglądało. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953


Po 43 dniach czas zrobić podsumowanie, od samego początku powiem, iż z wyników nie jestem zadowolony ( w przeciwieństwie u konkurencji), u mnie spadło tylko do 105kg, ale nie można zapominać, iż to moja 2 redukcja po pierwszej uciąłem ponad 20 kg:). Od razu przepraszam, że podsumowanko dopiero teraz ale miałem wyjazd szkoleniowy z pracy wczoraj cały dzień w Sanoku i dopiero wróciłem o 2 w nocy .



Wymiary przedstawiają się następująco najbardziej jestem zadowolony z nóg bo ładnie zeszło .
Waga : 107,5 kg- 2,7kg= 104,8kg
Wzrost : 195 cm
Klatka : 114 cm- 4cm= 110cm
Ramię : 39 cm + 2cm= 41cm
Przedramię : 31 cm- 1cm= 30cm
Łydka : 42,5 cm- 1,5cm= 41cm
Udo : 67 cm- 4cm= 62cm
Pas : 104 cm - 3cm=101cm

[/URL]

Było:

Jest:



Było:

Jest:


Było:

Jest:


Było:

Jest:



No i to by było na tyle podsumowania, dzieki wielkie dla EmLow, za pomoc oraz dla calej administracji sfd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Dobrze poszło zrobiłeś kawał dobrej roboty
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
nowy_K_D
Dobrze poszło zrobiłeś kawał dobrej roboty
Gratulacje


Z pleców najbardziej jestem zadowolony , no i z nóg bo sporo zleciało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
u wszystkich testerow widac efekty co cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
j/w jest dobrze, najwazniejsze nie przestawac i ciagnac dalej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie

Następny temat

trening, przybranie masy

WHEY premium