SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DZIENNIK KONKURSOWY by Zegarsky91***

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Moim zdaniem to w wiośle pepkowi chodzi o to, że w fazie negatywnej nie rozciągasz pleców, ciągniesz do klatki, a staraj sie do pępka (nie do pepka) no i chyba kregosłup nie jest prosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Buli915
Moim zdaniem to w wiośle pepkowi chodzi o to, że w fazie negatywnej nie rozciągasz pleców, ciągniesz do klatki, a staraj sie do pępka (nie do pepka) no i chyba kregosłup nie jest prosty.


Nie no koszulkę miałem luźną a plecy staram się mieć wyprostowane, dorzuciłem lustro korekcyjne z boku żeby widzieć czy się garbię czy nie i wczoraj wyszło że się nie garbię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3438
jak dla mnie to wszystko za szybko robisz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Powinieneś wolniej robić szczególnie fazę negatywną (opuszczanie) np. w wyciskaniu sztangi na skosie. Co do podciągania sztangi do brody, to można z tym dyskutować.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Był już temat o wiosłowaniu i szybkości. Jak dobrze pamiętam ćwiczenie to dobrze jest wykonywać dynamicznymi ruchami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3438
ale z ławką przesadzone, sztanga mu lata we wszystkie strony, co do nóg, to bym przytrzymał chwile z wyprostowanymi nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Ja tylko do wiosłowania nawiązałem. Co do klatki to rzeczywiście, ruchy powinny być bardziej opanowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Nugat
Ja tylko do wiosłowania nawiązałem. Co do klatki to rzeczywiście, ruchy powinny być bardziej opanowane.


Spokojnie dziś wrzucę na większych ciężarach filmik tam jest wolno a te filmiki to były 1 serie nagrywane które traktuję jako rozgrzewkowe , dlatego wykonuje je szybko bo i ciężary małe są ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Chwalisz się ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953


Micha:



Rybka z ryżem i ćwikłą


Trening:

Zestaw 1:
Nogi: Przysiady ze sztangą 4 serie po 12
40kg-50kg-60kg-70kg
Plecy: Podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie po 12
8kg-10kg-12kg-14kg
Łydki: Wspięcia na palce ze sztangą 4 serie po 12
50kg-55kg-60kg-65kg
Klata: Wyciskanie sztangielek ławka prosta 4 serie po 12
12,5kg-16kg-20kg-22kg
Barki: Wyciskanie sztangielek 3 serie po 12
6kg-8kg-10kg 8kg-10kg-12kg
Biceps: Prostowanie ramion siedząc 3 serie po 12
7,5kg-8kg-10kg
Triceps: Wyciskanie z za głowy sztangielki w siadzie 3 serie po 12
12kg-14kg-18kg
Brzuch: Podnoszenie nóg do klatki piersiowej 3 serie po 12



A tu zdjęcie karnetu z siłowni wypełnionego żeby nie było że się op*****lam .


Tu filmik z dzisiaj :




Samopoczucie:

Wczoraj po treningu pojawiło się dziwne kłucie jak naciskam i wypinam brzuch tak jakby w pępku, martwię się żeby to tylko żadna przepuklina nie była bo bym się wk***ił krótko mówiąc... Jeśli ból przez święta nie ustąpi to lecę od razu we wtorek do lekarza.
A tak z innej beczki dochodzę do wniosku, iż muszę sobie kupić pas bo jednak kręgosłup czuje obciążenia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie

Następny temat

trening, przybranie masy

WHEY premium