SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202599

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, nie wącham Francuzów Niczego, co przyprawia rogi tez nie mam zamiaru stosować

Jak chodzi o mój trening, to sam schemat jest bardzo prosty:

1.Wyciskanie szeroko/wąsko
2.Jeden rodzaj wiosła
3.Jedno ćwiczenie na nogi.

Takie do bólu uproszczone FBW z priorytetem, czyli to co robiłem od kilku miesięcy, z krótką przerwą na TNC. Do tego różne dziwne metody zwiększające intensywność treningu i jakoś to powoli idzie. Dokładne wypiski zostają w moim tajnym zeszycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja też ich nie wącham w ogóle nic nie wącham

Wiosło bo dałeś się okraść z drążka ?

Edit:
Co to TNC ? Tanie Nadzwyczajklepiące Chmielozupy ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-10-02 23:56:54

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wynika z priorytetu, wiosło według westside barbell daje więcej w wyciskaniu niż podciąganie na drążku.

TNC- trening niemieckich ciężarowców (zupa chmielowa po treningu też czasem była )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To jakieś nygasy z zachodniego wybrzeża ?

Aaa, racja, zapomniałem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno są z Ohio, pozbierali do kupy metody z różnych krajów i wyszedł z tego sensowny trening ale raczej dla zaawansowanych, chociaż niektóre informacje są przydatne dla każdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jest to jakoś drukiem wydane, czy jak ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z moim angielskim zostają tylko tłumaczenia ale na szczęście na polskich stronach są dokładne opisy metody. Może pokombinuje, żeby jeszcze kilka rozwiązań dopasować do treningu wytrzymałości, ale oni są raczej nastawieni na bicie rekordów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Też mi na to wygląda, ogólnie po wstępnym przejrzeniu książka zdaje się być treściwa.
Zawijam, pozdro!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium