SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volvo TS trenuje, może nie pożałuje %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Volvo, pewnie, że możesz zmieniać i robić co chcesz - grunt, ze przynajmniej coś robisz i nie zapuszczasz się, nie jesz syfów jak 99% populacji ludzkiej. Należą się gratulacje.

Ale oczekuję od Ciebie uzasadnienia (które podasz albo nie) dlaczego postanowiłeś zmianę na TS. Czy po prostu BB nie szło po Twojej myśli i jest to trudniejsze niż Ci się wydawało? Może wypowiedz się na temat BB - jakie są Twoje obserwacje po roku ćwiczeń. Czy proste jest zbudowanie wyróżniającej się sylwetki na sucho?

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Fitness sylwetkowy jest faaajny ! :D.
Nie niestety z dopingiem tak jest, i aż zastanawiam się nad dietą i treningami (tzn. tak przykładać się do nich), jak koleś który pójdzie sobie na cykl strzałkow osiągnie to co my żrąc hamburgery. A znam takich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
tyle czasu nawijales o BB i bylo to twoje marzenie a teraz od tak z tego rezygnujesz

powodzenia
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Nie niestety z dopingiem tak jest, i aż zastanawiam się nad dietą i treningami (tzn. tak przykładać się do nich), jak koleś który pójdzie sobie na cykl strzałkow osiągnie to co my żrąc hamburgery. A znam takich.

co to wogole za belkot

widac ze masz pojecie

i ogolnie to po co komu zdrowe odzywianie w ts wystarczy jesc i sila idzie, nie trzeba zadnych specjalnych mich

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-11-19 16:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
_zwierzu_ ale jak ktoś jest endo jak ja, to musi dbać o żarcie, bo zalewa i nie ma chvja. I przyznaję rację - dieta i trening to podstawa - reszta to dodatki dla chętnych.

Skodzio warto pomyśleć, że robimy to dla siebie bez dopingu, i efekt nie będzie sezonowy.

koles08 marzenia marzeniami, ale jestem realistą a co gorsza nie w PL


Dziś robiłem klate i barki - jutro łapy - ostatni trening BB.

Nie zrezygnowałem z BB, ale chcę się sprawdzić. Nie ma uzasadnienia, a nic nie jest proste, czy to TS czy BB czy piłka nożna, ważne, że robi się coś co się lubi

Dieta mniej więcej tak będzie:
B-2,9g/kg (roślinne i zwierzęce i odżywki)
T-1,5g/kg
WW- W DT: 3,1g W DnT: 1,6g

Czasem jakiś czit, czy guiness

Kcal w DnT: 2500 w DT: 3000. Lekko na plusie, bo nie chcę się zalać, a musi być na plusie, żeby siła szła. Jak będzie trzeba to pokręce aero... Liczę na przyrost max. 1-1,5kg na miesiąc.

I niech nikt mi nie truje ze szkielet itp., bo kiedyś było 110kg na wadze, ale wziąłem się za siebie.

Na klate w serii dziś na poziomej i skosie w dól 60kg*6 bo asekurant niekumaty, czyli progress o 5kg.
Na barki w wyciskaniu hantli poszło 21kg*9 progres o 3kg.

A reszta bez rewelacji , piszę z ajfona, bo nie mam komputera dlatego tak skąpo (pisze tego posta 15 minut)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Volvo, to ja już nie wiem czy Ty jesteś endo czy ekto. Raz piszesz, że mezo-ekto-endo a raz, że endo. Wszyscy Ci piszą, że jesteś ekto, Ty też tak twierdziłeś do czasu - jak komentowałeś ProteinBar'a, że jego bardziej podlewa.

P.S. Co do siły to dzisiaj poszedł wycisk 6 x 27kg sztangielki, z niewielką pomocą dziewczyny w ostatniej próbie ;).

Zmieniony przez - shooter3 w dniu 2010-11-19 22:07:34

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Ja bez asekuracji i bez oparcia robiłem, czyli animal hardcore, nie szaleje teraz bo wgl. powieniem odpuścić do końca tygodnia siłkę ale nie potrafię to robie lajtowe treningi .

Jestem endo, nie ma co się oszukiwać, bo zaczyna podlewać coraz to bardziej, ucinam węgle, zmniejszam kcal do lekkiego plusa i może lustro zacznie sprzyjać, chodziaż wiem, że nie przetopie fatu na muskle

Lece spać Do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak jak kilka osob (dawno) Ci pisalo - pobaw sie tym co robisz - nie wazne czy to pilka,czy bb czy teraz TS
nie mysl po tygodniu ciwczen ile bedziesz dzwigal za rok czy dwa albo jak bedziesz wygladal bo w 99.99% gowno z tego wychodzi!

i bron Boze nie napalaj sie na ciezar (nie mow ze stowa musi byc za rok czy jakos tak) bo sie 'zablokujesz' i nie pojdzie!

jest jeden trening,jedna seria a nawet jedno powtorzenie i o tym mysl!
nie ze teraz jest 60kg,za dwa bedzie 70 a za pol roku 80 - nie tedy droga niestety

nie mysl zbyt wiele - potrenuj troche bez zadnych planow siegajacych 2012 czy 13 roku
pocwiczysz a sam organizm Ci podpowie gdzie siebie widzi

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Mam plan! Na najbliższy tydzień

Skupić się na najbliższym treningu a po tym na kolejnym itd...

Dzięki solaros - właśnie o to chodzi, że chcę się cieszyć sportem i nie myśleć o tym jak o moim zawodzie tylko hobby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Myślenie o treningu męczyxD

z tym akurat się zgodze kilka razy sie an tym przejechalem

będę zagladal dawaj całe wypiski

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sila / Moc

Następny temat

FBW siłowo-masowy no oceny

WHEY premium