SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy HIIT Upgrade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
No dokładnie, jest napisane, że ćwiczymy z tętnem naprzemiennie max i 60-70%.
Nie pisałem konkretnie o bieganiu, bo ja np używam orbitreka ;)
To chyba się nie zrozumieliśmy, hehe.
Zapytałeś : "Czy po miedzy kazdym interwalem jest przerwa?"
Odpowiedź brzmi - nie ;)

Wy wspierajcie mnie, a ja będę wspierał Was !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale to wprost nie jest nigdzie napisane:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
No nie wiem, dla mnie to oczywiste

Wy wspierajcie mnie, a ja będę wspierał Was !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe ok ok:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jezeli ktos nie jest dobrze wytrenowany to odradzam ten trening HIIT.
Ja ostatnio biegałem średnio ok 6-7 km w ok 40 min i praktycznie nie byłem zmęczony.
Dziś własnie zrobiłem rozgrzewke 5-7 min, pozniej 3 HIITy i normalnie zaniemogłem. Zwała jednym słowem z nóg.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
No ja pisałem to samo, prawie się przewróciłem po wszystkim (dosłownie). Także nie ma żartów - najpierw do lekarza albo praktyka aerobowa...no, ale to tylko zdanie małego robaczka :P

Wy wspierajcie mnie, a ja będę wspierał Was !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Oj tam do lakarza. trzeba miec za soba z 2-3 miesiace regularnych biegow po kilka razy w tyg i starczy :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
Witajcie. mam pytanko. chce spalić tłuszcz przede wszystkim z boczków. robie hiita, ale jest to minuta truchtu i 30s sprintu. i chciałam zapytać czy taki rozaj treningu da efekty? oczywiście najpierw ok 4 minuty truchtu i tak samo na koniec. staram sie robić trening dniu bez siłowni.
stosuje też diete na redukcje.

co wy na to?

na redukcje nadszedł czas....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
Coś mi się wydaje, że pisząc "stosuję też dietę" masz na myśli drastyczne obniżenie kalorii.
Wskocz do działu żywieniowego i ułóż sobie dietkę odpowiednią (o ile tego nie zrobiłaś).
HIIT jak i aeroby nie pali tłuszczu miejscowo, a możliwe, że u Ciebie na boczkach pojawia się jako pierwszy i schodzi jako ostatni. Oczywiście stosuj go jeśli Ci zdrowie pozwala, ale upewnij się, że to jest na prawdę HIIT :)
Ja bym Ci radził dorzucić jakiś kremik do miejscowego spalania (mp. 3D Slim), pas neoprenowy - zawsze to coś, no i tik taki by nie zaszkodziły (ćwiczenia, nie cukierki).
Powodzenia

Wy wspierajcie mnie, a ja będę wspierał Was !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
:) myśle że dietę mam odpowiednią. nie jest to napewno drastyczne obniżenie kcal jak piszesz bo wtedy nie dała bym rady zrobić treningu na siłowni, a tym bardziej hiita :)

chodziło mi poprostu o to czy taki trening jak ja robie da efekty. tłuszczu dużo nie jest.ale jest nie tylko na boczkach, ale tam przede wszystkim ;/

krem też stosuje ale z eveline.

na redukcje nadszedł czas....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja progresja

Następny temat

Przysiady 85kg i 1 x 20 razy, Wielkie wyniki

WHEY premium