SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Heh no spoko cwiczenie, ale powiem wam ze takie cwiczenia są dobre bo miesnie nie dosc ze muszą goscia podniesc to jeszcze utrzymywac rownowage takze pracują podwójnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ciekawe co czują jego kostki

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Ale jestem dzisiaj zmasakrowany :D
Znajomy startował 45km ode mnie w mistrzostwach dolnego śląska w MTB, więc pomyślałem, że sobie do niego pojadę. Niewiele myśląc zrealizowałem plan Nogi o dziwo nawet wytrzymały, jedynie słońce mnie zjarało na wiór =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja miałem zawody sportowe w szkole - moja klasa 2 miejsce

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Dzisiaj się wybrałem na zakupy po okulary na rower i izotonik. Niestety nie było w sklepie z koksami tego czego szukałem, więc wziąłem izo plusa z olimpa na spróbowanie i jak dla mnie bardzo smaczny i orzeźwiający, skład dobry, cena/ilość trochę kiepska.
Co ciekawe ujrzałem też ostrowię w promocyjnej cenie 50zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Nie orientujecie się ile jakieś witaminy od olimpa kosztują??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
dziś ostatni dzień 6 weidera ... :D :D

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3877
mrowa992 to wklej może jakieś zdjęcia z przed i po a6w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Szczesio witaminy olimpa to za 60 kapsulek do 30 zl chyba i przesylka na allegro..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
zależy jakie witaminy, najdroższe są te kompleksowe, podstawowe są poniżej 10zł za 30 kapsów nawet w normalnych sklepach z odzywkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium