SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
dziękóweczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
ja bym wyskoczył z h-drolem na 1 cykl :)


mimo to wyskakuje z m-drolem ale jade 3,5 tyg(45 trabs) na nim trzymając grubo miche potem odblok i w amrcu znowu m-drol + h drol :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
wszyscy wlasnie pisza m-drol za mocny ale każdego kusi ostroo ;d i 3/4 zapoda pewnie go na pierwszy cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
> wszyscy wlasnie pisza m-drol za mocny ale każdego kusi ostroo ;d i 3/4 zapoda pewnie go na pierwszy cykl

Jesteś w błędzie. Za to mogę obstawić że przynajmniej 1/3 z tych co zdecydowali się na m-drol nie dotrwa do końca cyklu na nim i przerzuci się na coś słabszego lub mniej szkodliwego. Sam znam takich (nawet dla ludzi co stosowali wcześniej PH M-Drol okazywał się zbyt toksyczny) osobiście mam zamiar go wrzucić dopiero w przyszłym roku ;) gdzieś przed wakacjami to będzie 3-4 cykl na PH.

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2008-08-15 18:27:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
dokładnie a 2/3 z tych co się zdecydowali na m-drol to się szykują 2 miesiące do cyklu :) np ja.... wszystkie pepsi itd bye bye tylko mleko + woda przez to oszczędzam nerki 0 alkoholu już co prawda od maja i do października do początku cyklu dużo witamin jem rożne środki na trawienie i na wątrobę działające regenerująco itd miche już trzymam całe wakacje

zaś z drugim kolegą co też weźmie m-drol on całkiem odwrotnie nie dba o siebie już teraz tylko na cyklu będzie dbać osłonkami i chce pojechać całe 4tyg gdzie ja 3tyg i 2 dni :) zobaczymy jak mu to pójdzie :) ale cóż on jest mądrzejszy... :P

h-drol na 1 raz taką mam dewizę zalewa masą i można pociągnoąc 4 tyg :) a reszte zostawić na kiedyś ... :)


Zmieniony przez - ghoster w dniu 2008-08-15 19:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Witam Panow z Dopingu
Zastanawiam sie nad dwoma zestawami :
Pierwszy "bardziej Hard core'owy" oparty o
-M-Drol (glowny srodek anaboliczny)
- Liver Detoxifier & Regenerator i Sylimarol oraz Hepatil(osłonki i regeneracja wątroby)
-Clomiphene Citrate (odblok)
-Proviron(antyestrogen ,przeciw gino)
- Do tego witaminy białko i gainer do uzupełniania diety, sama dieta wysoko białkowa oraz trening Smile
Koszt pommijajac diete witaminy i gainera oraz białko to ok:300zł

Kolejny zestaw to:
-Epithin-E(glowny srodek anaboliczny )
-Sylimarol oraz Hepatil(osłonki i regeneracja wątroby)
-Trec - Tribulon(aby pomóc organizmowi wrócic do normalnego stanu)
- Do tego witaminy białko i gainer do uzupełniania diety, sama dieta wysoko białkowa oraz trening Smile

Koszt pommijajac diete witaminy i gainera oraz białko to ok:200zł

Prosze o porady i opinie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
pizam, ale napisz coś wiecej o sobie

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
cos wiecej o sobie all w profilu duzo sie nie zmienilo, pozatym do pocji nr dwa zamiast tribulusa treca wezme cos ciekawszego Tribosten na odblok, ale czy skorzystam z wachlarza PH tego nie wiem mysle ze jest to pewniejsze rozwiazanie niz meta z jakiegos undera bo tylko do tzn "scana" mam dostep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
bylo pisane milion razy ze m-drol nie na pierwszy kontakt na pewno
epi rowniez jedno opakowanie to za malo
ledwo co sie zacznie bujac juz z niego zejdziesz
ja bym zrobil na twoim miejscu cykl na 2 opakowaniach z h-drol'u
cenowo wyjdzie podobnie do 1 opakowania epi i zostanie ci jeszcze troche zeby dolozyc do nastepnego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
h-drol w opakowaniu ma 60kap ? Przyjmuje się max 2kap na dobe, czyli jedno opakowanie styknie na 30 dni... na opakowaniu pisze żeby nie przyjmować dłużej niż 4 tygodnie... czyli jak 2 opakowania na cykla wrzucić to jak długo pociągnąć cykl ? bo chyba nie 60dni ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium