SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 80330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Brakuje mi jeszcze tylko 3 kg do prawidłowego BMI i 5cm w pasie do wyniku jaki chcę osiągnąć

po co to?
lustro nie wystarczy?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
trochę prześledziłem i przeczytałem dziennik i muszę powiedzieć ze wszystko pięknie ci to idzie

na skakance jak skaczesz to z palców czy z piet??pytam się bo czytałem ze jak często skaczesz z palców to łydki się za bardzo obciążają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Molu, oczywiście, że lustro wystarcza. Jak już wcześniej pisałem, BMI to nie jest cel.
Dzięki Polaco
Na skakance skaczę na palcach, z pięt nie potrafię się odbijać. Zresztą chyba z palców jest bardziej naturalny ruch. Bokserzy skaczą też na palcach.
A jeżeli chodzi o obciążenia, to łydek nie czuję, ale kiedyś próbowałem przy nadwadze 15kg, to kolana i piszczele bolały.

Dzisiejszy dzień
Trening
Przysiad + 2 proste w powietrze - 50, 50, 50
Podciąganie z unoszeniem kolan do klatki - 12, 10, 10
Rozciąganie sprężyn przed klatką - 15, 15, 15

Czas - 15 minut.

Podsumowanie
Chciałem zrobić 4 obwody, ale po trzech miałem prawie palpitacje serca i wyglądałem jak bym wyszedł z pod prysznica. Jak wczoraj czułem, że przekombinowałem i trening był za słaby, to dzisiaj była rzeźnia. Na końcówce przysiadów te proste już bez dynamiki, anemiczne. Ostatnie podciągnięcia kolan też już tylko do pasa, zresztą trudno mi było utrzymać koordynację ruchową, nogi się spóźniały. Przed chwilą się wytarłem ręcznikiem i znowu pot leje mi się z czoła i kapie na podłogę Jest mega!

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-02-21 21:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
ej bo nic z Ciebie nie zostanie :D:D i będzie ostra masa :D
hehe GITT !

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostanie, 75kg beztłuszczowej masy wygląda kozacko, a jak będzie za chudo do dorzucę do diety jeżyki, kitkaty, frytki i pizze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
morlales myślisz tak samo jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jedz KitKat Peanut Butter - będziesz wielki .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie panowie, zanim zacznę wciągać princessy to czeka mnie jeszcze wycinka tego co na zdjęciach

Nie chciało mi się dzisiaj trenować, to zrobiłem fotki.










Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-02-23 22:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hejka!
spoko,widać na fotkach poprawę!
morales jest ok!
proponuję ci pomęczyć łapki-barki,triceps,biceps
pozdro.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Shula. Z tych barków to doskonale zdaję sobie sprawę. Brakuje mi przedniej części. Jeszcze jakiś miesiąc redukcji i będę coś z tym robił. Jeśli chodzi o łapki, to są zalane dlatego tak wyglądają. Ale to nie jest mój priorytet, więc nie przykładam się do nich specjalnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium